Yer Zemin Folyosu

Yer Zemin Folyosu en iyi fiyatla buradan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! Yapışkanlı folyo çeşitlerini yer, zemin ve cam gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Her alanda kullanıma uygun yapışkanlı folyolar uygun fiyatlarla burada.

Yer Zemin Folyosu

Yer kaplama folyoları, normal folyolara göre daha kalın bir yüzeye sahiptir, yer kaplama folyolarının yüzeyi 100 micron floorgrafik (şeffaf koruyucu) ile kaplıdır bu sayede ayakla basılan yerlerde yer kaplama folyoları zarar görmez. Genel olarak kullanım alanları banyo yer zemin kaplama, mutfak yer zemin kaplama, hol ve koridor yer zemine, dükkan ve showroom yer zeminlerinde yer kaplama folyosu kullanılabilir. Yer kaplama folyolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Folyo ile yer kaplama iki şekilde yapılabilir birincisi folyoyu bütün olarak 100cm eninde uygulayacağımız zemine kaplayabiliriz bu kaplamada diğer methotlarda olduğu gibi su ile kaplama yöntemini kullanamıyoruz çünkü zaten zemin bir alan olduğu için altındaki suyu çıkarmak güç olacağından yer kaplamada kesinlikle kuru kaplama yöntemini kullanıyoruz örnek videolarımızı buradan izlyebilirsiniz. İkincisi ise ldığınız folyonun desenine göre keserek zemin yüzeylerinize tek tek yapıştırmaktır bu yöntem diğerine göre biraz daha zahmetsiz ve kolaydır. Her kestiğiniz folyo desen karesini zemin üzerine tek tek yapıştırarak uygulayabilirsiniz.

Floor Grafik Folyosu - Oracal-Floor Grafik-(Floor Grafik,yer baskı folyosu,dayanıklı yer baskı folyosu,floorgrafik,floorgrafik folyo,oracal floorgrafik,unifol floorgrafik,fiyat,ebat,özellik.

Floor Grafik Baskı

Floor Grafik;Bir ürünün yada verilen hizmetin reklamını yapmak, etkili bir biçimde dikkatleri üzerine çekmek, bilgi vermek yada yönlendirmek için tercih edilen Floor Grafik Modelleri, ofset yada serigraf baskı yöntemi uygulamak sureti ile ortaya çıkan ürünlerdir.

 

Zemine yapıştırılan ve özel yapısı sayesinde deforme olmadan uzun süre orada kalan, canlı görünümü ve farklı tasarımları ile tüm dikkatlerin odağı olan Yer Grafiği Çeşitleri, açık alan reklam yöntemlerinin en dikkat çekici ve radikal olanıdır. Özellikle alışveriş merkezlerinde, marketlerde ve spor salonlarında görmeye alıştığımız ve daha pek çok zemin de rahatlıkla kullanılan mikronlu kalın laminasyonlu bir malzemedir.

Günümüzün en çok dikkat çeken görsel reklamlarından biri bastığınız yerlere uyguladığınız reklamlardır. Floor Graphics (Floor Grafik olarak da bilinir) kapladığınız baskılarınız hem çok yüksek bir dayanıklılığa hem de özel pütürlü yüzeyi sayesinde kaydırmazlık özelliğine sahip olur. Islansa dahi üzerine basanlar kaymaz ve oluşabilecek kazaları önceden önleyebilirsiniz. Marketlerde, basketbol sahalarında ve aklınıza gelebilecek iç mekan bütün yer uygulamalarında kullanılabilir. Bir soğuk laminasyon çeşidi olan floor graphics filmini laminasyon makinası veya el ile baskılarınızın üzerine kaplayıp sonra baskıyı, reklamı uygulayacağınız zemine yapıştırabilirsiniz. Yapışkanı çok kuvvetlidir ve hiç bir şekilde baskı malzemenizden kalkmaz, kabarma yapmaz.

Floor Grafik Laminasyonlu Folyo

Zemin grafik (floor grafik) ürünleri ile bulunduğunuz ortamları farklı kılmak artık sizin elinizde. Zemin Grafik ürünleri mağazaların, alışveriş merkezlerinin, evlerin, iş yerlerinin, plazaların, kamu binalarının zemininde kullanılabilen en önemli reklam ve dizayn tanıtım araçlarındandır.


Aynı zamanda etkinlik ve fuar alanlarında da yerlere uygulanan farklı grafiklerle canlılık katarak ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Üzerine kaplanan özel kaydırmaz laminasyon koruması sayesinde, oluşabilecek tüm deformasyonlara karşı etkisini uzun zaman boyunca korumaktadır. Aynı zamanda, özel baskı teknikleri ile 3 boyutlu zemin grafikleri konusunda da size birbirinden farklı özel çözümler sunmaktadır.

Etiketler; Yer Zemin Folyosu, Floor Grafik, Floor Graphics, Zemin Yönlendirme Folyo Baskı, Avm Zemin Yönlendirme, Folyo Baskı, Hastane Yer Zemin Yönlendirme, Otopark Yönlendirme, Dijital Baskı Floor Grafik, Floor Grafik Laminasyon, Laminasyonlu Folyo, Yer Folyosu, Zemine Folyo Yapıştırma, Deforme Olmayan Folyo Baskı, Uyarı Zemin Folyosu, Yapışkanlı Folyo Baskı, Folyo Laminasyon,

​İstanbul'da yer zemin folyosu hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul yer zemin folyosu, Adalar yer zemin folyosu, Ataşehir yer zemin folyosu, Beykoz yer zemin folyosu, Çekmeköy yer zemin folyosu, Kadıköy yer zemin folyosu, Kartal yer zemin folyosu, Maltepe yer zemin folyosu, Pendik yer zemin folyosu, Sancaktepe yer zemin folyosu, Sultanbeyli yer zemin folyosu, Şile yer zemin folyosu, Tuzla yer zemin folyosu, Ümraniye yer zemin folyosu, Üsküdar yer zemin folyosu, Arnavutköy yer zemin folyosu, Avcılar yer zemin folyosu, Bağcılar yer zemin folyosu, Bahçelievler yer zemin folyosu, Bakırköy yer zemin folyosu, Başakşehir yer zemin folyosu, Bayrampaşa yer zemin folyosu, Beşiktaş yer zemin folyosu, Beylikdüzü yer zemin folyosu, Beyoğlu yer zemin folyosu, Büyükçekmece yer zemin folyosu, Çatalca yer zemin folyosu, Esenler yer zemin folyosu, Esenyurt yer zemin folyosu, Eyüp yer zemin folyosu, Fatih yer zemin folyosu, Gaziosmanpaşa yer zemin folyosu, Güngören yer zemin folyosu, Kâğıthane yer zemin folyosu, Küçükçekmece yer zemin folyosu, Sarıyer yer zemin folyosu, Silivri yer zemin folyosu, Sultangazi yer zemin folyosu, Şişli yer zemin folyosu, Zeytinburnu yer zemin folyosu,