Yapışkanlı Cam Folyosu

Kaplama işlemlerinde kullanılan cam için folyo modellerinin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Yapışkanlı cam folyosu desenli ve yapışkanlı modellerden oluşmaktadır.

Yapışkanlı Cam Folyosu

Cam üzerinde kaplama işlemi folyo ile gerçekleştirilir. Genellikle dekorasyon maksadıyla tercih edilmektedir. Dekorasyon, reklam ve güvenlik açısından cam kaplama işlemi yapılmaktadır. Cam folyosu ürünlerinin birçok modeli bulunmaktadır. Cam folyo kaplama kullanmak içerinin dışarıdan görünmesini de önler. Alışveriş merkezi camları, araçlar ve ofisler olmak üzere birçok alanda kaplama işlemi yapılmaktadır. Ayrıca cam tavan folyosu da son zamanlarda popüler olarak tercih edilmektedir.

Cam üzerinde kaplama işlemi folyo ile gerçekleştirilir. Genellikle dekorasyon maksadıyla tercih edilmektedir. Dekorasyon, reklam ve güvenlik açısından cam kaplama işlemi yapılmaktadır. Cam folyosu ürünlerinin birçok modeli bulunmaktadır. Cam folyo kaplama kullanmak içerinin dışarıdan görünmesini de önler. Alışveriş merkezi camları, araçlar ve ofisler olmak üzere birçok alanda kaplama işlemi yapılmaktadır. Ayrıca cam tavan folyosu da son zamanlarda popüler olarak tercih edilmektedir. Vitray cam folyosu desenli ve yapışkanlı modellerden oluşmaktadır. Opak folyo ile içerisi ve dışarısı görünmez. Opak folyo genellikle depolarda kullanılır. Depolarda kullanılarak içeride bulunan ürünlerin güvenliği sağlanır. Böylelikle hırsızlık gibi olumsuz durumlar da önlenmiş olur. Delikli folyo modelleri ise genellikle ofis ortamında tercih edilmektedir. Delikli olduğundan dolayı dışarıyı görme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca reklam amacıyla da bazı markalar logo tasarımlı folyoları kullanmaktadır. Cam folyosu çeşitlerinden bir diğeri ise kumlama folyo modelidir. Kumlama folyo modelleri genellikle dekoratif amaçlı kullanılarak buzlu cam imajı kazandırır. Kumlama folyo modellerinde genellikle beyaz ve gri renk seçenekleri de bulunmaktadır. Cam folyosu desenli modeller dekoratif maksatlı kullanılmaktadır. Ayrıca cam folyosu siyah esnasında yapışkanlı modeller kolaylık sağlamaktadır.

Cam folyosu kaplama işlemlerinde kullanılan bir üründür. Cam kaplama birçok alanda yapılabilir. Araç sahipleri tarafından genellikle camlar özel tasarlanmış folyo ile kaplanır. Ayrıca depo gibi alanlarda kaplama yapılarak içerideki ürünler gizlenir. Alışveriş merkezi ve ofis gibi alanlarda da camlar çeşitli folyo modelleri ile kaplanarak dekoratif bir alan oluşturur. Genellikle cam folyo kaplama işlemleri sayesinde Güneş ışınlarının zararlarından korunma sağlanır. Böylelikle Güneş ışınlarından gelen ultraviyole gibi zararlı ışınlar filtrelenerek göz sağlığı korunur. Ayrıca cam folyo sayesinde herhangi bir olumsuz durumda camlar çizilmez. Camlar darbe aldığında herhangi bir şekilde çizilmez ve dağılmaz. Zararlı güneş ışınlarını engellediği gibi soğuk havanın geçişini de engeller. Ayrıca cam folyosu sayesinde evinize, işyerinize veya ofisinize yepyeni bir dekor ile şıklık katabilirsiniz. 

Renkli Cam Folyosu

Yapışkanlı ve yapışkansız modelleri olan buzlu cam folyolar çoğunlukla işyeri kullanımı için tercih edilmesine rağmen son zamanlarda ev kullanımda da tercih edilir. Ev ve işyeri dekorasyonunu güzelleştiren buzlu cam folyoların estetik görünüm dışındaki bir diğer özelliği de dışardan bakanın içeriyi görmesini engellemektir. Bu özelliği dolayısıyla işyeri kullanımında çalışanların birbirini görüp dikkatleri dağılmasın diye de kullanımı oldukça popülerdir. Özellikle bankacılık, sigorta şirketleri, güzellik merkezleri gibi işyerlerinde sıkça tercih edilir. Çalışanların bölümlerinin camla ayrıldığı bu tip işyerlerinde sade cam çirkin bir görünüm oluşturduğu için ortam dekoratifliği için buzlu cam folyolar tercih edilir. Fakat dekoratif buzlu cam folyolar banka ya da sigorta şirketi gibi daha resmi kurumlar için aşırı dikkat gösterişli ve dikkat dağıtıcı olmamalıdır. Ev kullanımında dekorasyon kadar dışardan içerinin görülmesini engellemek için camlı balkonlarda tercih edilir. Banyo kabini ya da mutfak penceresinde de sıkça tercih edilen buzlu cam folyolarda kullanım kolaylığı açısından statik yapışkanlı modelleri tercih etmek oldukça avantajlıdır.

Cam Kumlama Folyoları akrilik yapışkan özelliğine sahip, Sıklıkla reklam sektöründe kullanılmasına karşın; son kullanıcı diye tabir ettiğimiz sizlerde, evinizdeki camlarınıza yapıştırarak buzlu cam görüntüsü elde edebilirsiniz. Yada istediğiniz ara bölmelere, çalışma ofislerine içerideki bölmelere, işyerlerinizin dış camlarınıza, şeffaf cam ile kaplanmış dışarıdan içerininin görünmesini istemediğiniz ofislere, dekor amaçlı diğer yerlere kolayca ıslak uygulama yöntemi ile yapıştırabilirsiniz.


Ayrıca son zamanlarda duşakabin kumlama amacı ile de kullanılmaktadır. Eğer evinizdeki duşakabinde kullanmak isterseniz kolayca uygulama yapabilirsiniz.

Renkli Kesim Folyoları

Cam folyosu, cam kaplama folyoları, buzlu folyo, buzlu folyo kaplama, balkon cam kaplama, ofis cam kaplama, cam kaplama çeşitleri, cam kaplamaları.

Cam Folyosu Nedir? Cam folyosu, cam üzerine yapıştırılabilen arka kısmı yapışkanlı folyo çeşididir. Desenli camfolyosu olduğu gibi baskılı folyo ve özel kesimli folyo türlerine de sahiptir.

Etiketler; Yapışkanlı Cam Folyosu, Yapışkanlı Folyo, Renkli Yapışkanlı Folyo, Renkli Folyolar, Folyo Renk Çeşitleri, Reklam Folyosu, Kesim Folyosu, Cam Folyosu, Yapışkanlı Folyo Cam Kaplama, Yapışkanlı Folyo Kesim, Yapışkanlı Yazı, Arkası Yapışkanlı Folyo,

​İstanbul'da yapışkanlı cam folyosu hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul yapışkanlı cam folyosu, Adalar yapışkanlı cam folyosu, Ataşehir yapışkanlı cam folyosu, Beykoz yapışkanlı cam folyosu, Çekmeköy yapışkanlı cam folyosu, Kadıköy yapışkanlı cam folyosu, Kartal yapışkanlı cam folyosu, Maltepe yapışkanlı cam folyosu, Pendik yapışkanlı cam folyosu, Sancaktepe yapışkanlı cam folyosu, Sultanbeyli yapışkanlı cam folyosu, Şile yapışkanlı cam folyosu, Tuzla yapışkanlı cam folyosu, Ümraniye yapışkanlı cam folyosu, Üsküdar yapışkanlı cam folyosu, Arnavutköy yapışkanlı cam folyosu, Avcılar yapışkanlı cam folyosu, Bağcılar yapışkanlı cam folyosu, Bahçelievler yapışkanlı cam folyosu, Bakırköy yapışkanlı cam folyosu, Başakşehir yapışkanlı cam folyosu, Bayrampaşa yapışkanlı cam folyosu, Beşiktaş yapışkanlı cam folyosu, Beylikdüzü yapışkanlı cam folyosu, Beyoğlu yapışkanlı cam folyosu, Büyükçekmece yapışkanlı cam folyosu, Çatalca yapışkanlı cam folyosu, Esenler yapışkanlı cam folyosu, Esenyurt yapışkanlı cam folyosu, Eyüp yapışkanlı cam folyosu, Fatih yapışkanlı cam folyosu, Gaziosmanpaşa yapışkanlı cam folyosu, Güngören yapışkanlı cam folyosu, Kâğıthane yapışkanlı cam folyosu, Küçükçekmece yapışkanlı cam folyosu, Sarıyer yapışkanlı cam folyosu, Silivri yapışkanlı cam folyosu, Sultangazi yapışkanlı cam folyosu, Şişli yapışkanlı cam folyosu, Zeytinburnu yapışkanlı cam folyosu,