Vinil Dijital Baskı

Vinil (dijital – baskı) PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.

Vinil Dijital Baskı

Açık hava reklam sektörünün en vazgeçilmez ürünleri arasında yer Vinil dijital baskı aslında pvc esaslı kullanılan bir baskı çeşididir. Özellikleri sebebi ile yoğun bir talep gören vinil baskı en çok esnek ve sağlam olması sebebi ile tercih edilmektedir.


Yapışkanlı vinil baskı, özelliği de tercih nedenlerinden biridir. görsel açıdan fazlası ile göz dolduran dijital baskı çeşidi, ışıklı vinil baskı özelliği sayesinde açık hava reklamcılığında sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen boyutlarda yapılan vinil baskı, pankart, afiş, poster, reklam panosu gibi çeşitli alanlarda kullanıma uygundur.

Kullanım amacına göre ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilen Vinil Baskı, çoğunlukla afiş olarak tercih edilir. Ayrı parçalardan eklenerek kaynak yapılabilme özelliğinden dolayı büyük boyutlu çalışmalar için sıklıkla tercih edilir. Vinil Baskı, halk arasında sıklıkla branda baskı olarak da bilinmektedir. Reklamcılık alanında sıklıkla tercih edildiğinden dolayı hem ekonomiktir hem de uzun süreli kullanım imkanı sunar.

Vinil Baskı Uygulamaları

Vinil dijital baskı, branda baskı olarak da adlandırılan baskı türleri arasında yerini almaktadır. Vinil yapısı itibariyle PVC (Polivinil klorür) esaslı bir malzemedir. Dijital baskı binlerce başarıyla bitmiş iş tecrübesi ile branda baskı işlerinde sektör lideri konumundadır. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dijital baskı piyasasının ortaya çıkmasından önce reklamcılar, branda üzerine folyo kesimden yazılar yapıştırarak, afiş olarak kullanmaya başlamışlardır. Şimdilerde ise reklamcılar dijital baskı sektöründe branda vinil baskıyı baskının vazgeçilmez ürünü olarak kullanıyorlar. Vinil branda fiyatları hakkında bizlere ulaşarak mutlaka fiyatlarımızı öğreniniz. Vinil malzeme sağlamlığı en başta olmak üzere esnekliği, görselliği ve uygun fiyatından ötürü birçok alanda tercih edilmektedir. Vinilin üzerine dijital baskı makinaları ile yapılan baskı işlemine vinil baskı denir. Açık hava reklam sektöründe, belki de en işlevsel ürün vinildir.

Buradaki vinil nedir sorusunun cevap olarak, vinil petro kimyasallardan imal edilmiş, temeli plastikten oluşan organik bileşenli bir malzemedir. Vinil, PVC türünde bir branda malzeme olsada, bugün hemen her yerde karşımıza çıkmakta olan bir malzeme olmaktadır. Vinil bir baskı malzemesi olarak yapılan işlemle birlikte vinil baskı olarak anılmaktadır. Bugün vinil tabela, afiş, bayrak, bina giydirme gibi akla ilk gelen uygulamaların hepsinde kullanılmaktadır. Vinil malzeme, çeşitli gramajlarda olup, 440gr. ve 510gr. vinil malzeme genelde vinil germe tabela, vinil tabela, vinil reklam işleri için kullanılır. Daha ince olan 280gr. ve 320gr. vinil malzeme, vinil afiş işleri için kullanılır. Vinil baskı fiyatları Vinil baskı fiyatları hesaplanırken, malzemenin gramajı vinil fiyatlarını etkileyen hususlardan en önemlisidir.

Ucuz vinil baskı için kullanılan 280 gr. vinil malzeme, vinil afiş türünde kullanılır. Toplu olarak yapılan üretimlerde vinil afiş fiyatları daha uygun tutarlarda olabilmektedir. Vinil baskı fiyatları, firmamızda değişik etkenler göstermez. Her türlü vinil malzemeye aynı kalitede baskı yapmak başlıca görevlerimiz arasındadır. Vinil malzeme; Avrupa vinil , Uzakdoğu vinil, ışıklı vinil olarak kullanım yeri ve amacına göre çeşitlilik gösterir. Ayrıca vinil poster yapımı firmamızca titizlikle yürütülmektedir. Bu konuda tecrübeli bir elden isteğinize uygun en hesaplı ve kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Bu kadar fonksiyonel bir malzemenin, bir çeşidini her işte kullanamazsınız. Bize sorun, size yol gösterelim.

Avrupa Vinil Dijital Baskı

Bugün oldukça geniş bir alana yayılmış olan Vinil Dijital Baskı Branda Nedir? Dediğinizde afis, poster, bina cephe germe, fuar stand baskısı, pankart, sahne organizasyonları ve daha sayılabilir pek çok alanda uygulanan çalışmalarda reklam amaçlı kullanılan bir baskı malzemesidir diyebiliriz. İstenilen ebatlarda baskıya ön vermesi gibi diğer baskı malzemelerine oranla oldukça düşük maliyet içermesi de tercih edilme sebeplerinden biri olmaktadır. İç ve dış mekan baskılarına uygun yapıda üretilen malzeme, iç mekanlarda kullanılacağı zaman kişilerin özellikle çocukların dokunma ve koklama ihtimaline karşın sağlığa zararsız boyaların kullanımı ile baskının gerçekleşmesi atlanılmaması gereken önemli bir husustur. Dış mekanlarda kullanılacak olan branda-vinil üzerine ise solvent bazlı boya kullanımı yapılabilinir.

Dijital baskılı branda cephe giydirme. Dış etkilere, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı, yüksek çözünürlüklü Avrupa Vinil baskı.

Etiketler; Vinil Dijital Baskı, Vinil Mesh Baskı, Branda Vinil Baskı, Vinyl Baskı, Avrupa Vinil Baskı, Kalın Vinil Baskı, Avrupa Branda Baskı, Delikli Vinil Baskı, Vinil Afiş, İstanbul Vinil Baskı, Vinil Germe, Vinil Pankart, Roll Up Vinil Baskı, Vinyl Banner, Vinil Banner, Sopalı Vinil Afiş, Rüzgara Dayanıklı Vinil Baskı, Vinil Baskı Fiyatları, Vinil Baskı Yapan Firmalar, Vinil Baskı Satışı, Ucuz Vinil Baskı, Avrupa Vinyl Baskı, Vinil Baskı, Vinil Baskı Uygulaması,

​İstanbul'da vinil dijital baskı hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul vinil dijital baskı, Adalar vinil dijital baskı, Ataşehir vinil dijital baskı, Beykoz vinil dijital baskı, Çekmeköy vinil dijital baskı, Kadıköy vinil dijital baskı, Kartal vinil dijital baskı, Maltepe vinil dijital baskı, Pendik vinil dijital baskı, Sancaktepe vinil dijital baskı, Sultanbeyli vinil dijital baskı, Şile vinil dijital baskı, Tuzla vinil dijital baskı, Ümraniye vinil dijital baskı, Üsküdar vinil dijital baskı, Arnavutköy vinil dijital baskı, Avcılar vinil dijital baskı, Bağcılar vinil dijital baskı, Bahçelievler vinil dijital baskı, Bakırköy vinil dijital baskı, Başakşehir vinil dijital baskı, Bayrampaşa vinil dijital baskı, Beşiktaş vinil dijital baskı, Beylikdüzü vinil dijital baskı, Beyoğlu vinil dijital baskı, Büyükçekmece vinil dijital baskı, Çatalca vinil dijital baskı, Esenler vinil dijital baskı, Esenyurt vinil dijital baskı, Eyüp vinil dijital baskı, Fatih vinil dijital baskı, Gaziosmanpaşa vinil dijital baskı, Güngören vinil dijital baskı, Kâğıthane vinil dijital baskı, Küçükçekmece vinil dijital baskı, Sarıyer vinil dijital baskı, Silivri vinil dijital baskı, Sultangazi vinil dijital baskı, Şişli vinil dijital baskı, Zeytinburnu vinil dijital baskı,