Tuzla Ayaklı Fotoblok Baskı

Tuzla ayaklı fotoblok baskı hizmetlerimiz; Ayaklı Poster Baskı, Ayaklı Dekota Foreks Baskı, Ayaklı Reklam Panosu, Karton Ayaklı Poster vb.Tuzla Ayaklı Fotoblok Baskı


Tuzla ayaklı poster standı özellikle etkinliklerde, restoranlarda ve alışveriş merkezi gibi taşınabilir reklam alanlarına ihtiyaç duyulabilecek mekanlarda kullanılan bir üründür. Kolayca taşınabilir olması bu ürünün sağladığı en önemli faydalardan biri olarak düşünülebilir. Bir ürünün veya kampanyanın öne çıkarılmasında sıklıkla kullanılan bu ürün, farklı kampanyalar için defalarca kullanılabilmesiyle de size önemli faydalar sağlar.


Ayaklı poster stand panosu mekanizma ve PVC koruyucusuyla beraber satılır.


Markanızın kampanyaları başta olmak üzere baskıya uygun reklam faaliyetlerinde kullanabileceğiniz ayaklı afiş standını sitemizden online olarak sipariş edebilirsiniz. Siparişiniz en kısa sürede basılarak adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir.


Pano içerisinde kullanılacak Afiş/Poster ürününü sitemizden ayrı olarak temin edebilirsiniz.


Karton ayaklı posterler, farklı boylarda ve arka ayağı sayesinde ayakta durabilen pratik tanıtım ürünlerinden biridir. Ayaklı posterler malzeme olarak fotoblok, dekota olarak da bilinen plastik esaslı foreks malzeme ya da mukavva ile üretilebilir. Folyo basılıp bu malzemelere sıvanarak elde edilir. Üzerine mat yada parlak laminasyon kaplanarak şık bir görüntü elde edilir. Cut-Out karton ayaklı posterler, etkinlik, organizasyon, sergi, fuar alanlarında geçici yönlendirme panosu olarak da kullanılabilir.


Ayaklı stand olarak da bilinen karton ayaklı posterler hafif olduğundan dış mekan kullanımına uygun değildir. Daha çok iç mekan ya da rüzgar, yağmur gibi dış etkenlere maruz kalmayacak ortamlarda kullanılabilir.


Karton ayaklı poster baskısı, dijital olarak, iç mekan HP makinelerde yapılmaktadır. Baskı çözünürlüğü 1200dpi’dır.


Karton Ayaklı Poster Fiyatları


Karton ayaklı poster fiyatı mukavva, fotoblok yada foreks malzeme kullanımına göre değişmektedir. Mukavva en uygun fiyatlı olmakla birlikte en dayanıklısı ise foreks malzeme ile üretilen posterdir. Fotoblok oldukça hafif ve taşıması kolaydır.


Tuzla Karton Ayaklı Poster


Fotoblok 3 ve 5mm Fotoblok Dijital Baskılı

Fotoblok 3mm 5mm 10mm olarak kesimi kolay hafif montajı son kullanıcıya hitap eden üzerine yapıştırıcı ile dijital çıktıları yapıştırması kolay olan yada baskı alınan etiketleri yapıştırmada pano olarak kullanılan etkili bir tanıtım ve reklam aracıdır birçok aktivitede ve yönlendirmedede kullanılmaktadır.


Ayaklı Fotoblok Baskı


Fotoblok Baskı, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş ya da posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir. İç mekânda kullanılmaktadır. Üzerine laminasyon uygulandığı taktirde kırılma ve buruşma gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre dayanmaktadır. Fotoblok afişler posterler arkasına çift taraflı bant veya silikonla kolayca duvara, cama yapıştırmaktadır. Ayaklık takılarak yerde kolayca durması sağlanmaktadır. Fotoblok afişler\posterler için ekstra çerçeveye gerek yoktur.


Fotoblok Baskı: Kartondan daha kalın içi sıkıştırılmış sünger gibi bor kağıt çeşididir. Kalınlığı 5mm olup, plaka olçüsü 156*305 cm’dir. Folyo baskıları fotoblok üzerine sıvama yapılmaktadır. Ayrıca çerçeve olarak arkasına ayak takılmaktadır ve misina ile dönkart olarak da kullanılmaktadır.


Özellikle dijital baskı zeminlerinde fotoğraf zemini, poster, pankart uygulamalarında, grafik , tasarım, mimari iç mekan uygulamalarında ve üç boyutlu işlerde hafif oluşu ve düz zemininden dolayı tercih edilmektedir.


 • Ayaklı Fotoblok Reklam Panosu istenilen ebatlarda ve adetlerde üretimi yapılmaktadır.

 • Magaza indirimlerinde kullanılan reklam panoları uzun ömürlü dayanıklıdır.

 • Baskı eko solvent makinada basılmakta olup bulunduğu ortama solvent kokusu yaymamaktadır.

 • Reklam panolarınızın tasarımlar firmamız tarafında da yapılabilmektedir.


Karton Pankart - Ayaklı Fotoblok - Ayaklı Foreks Baskı


Karton pankart, Karton Standlar kategorisinde de sayılabilirler. Mağazalarda, eczanelerde, eğitim kurumlarında, hemen hemen bütün sektörlerde kullanılabilmektedirler. Dijital Baskı olarak üretilmektedir. Arkalarında Karton Stand Ayağı bulunmaktadır. Özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir.


50x70 cm Ayaklı Fotoblok


Karton Ayaklı Pano Poster Baskı Mukavva Foreks veya Fotoblok üzerine baskı ile A5 A4 A3 50x710 70x100 cm pano ölçüleri basım online baskı.


70x100 cm Ayaklı Reklam Panosu


Tuzla ayaklı reklam panolar reklam afiş ve poster sergilemenin yapmanın kolay ve şık yoludur. İstenilen iç mekan alanda hedefine ulaşan reklamlar sergileyin. Ayaklı Poster Panolar kolay afiş değiştirme sistemi ile mesajlarınızı istediğiniz zaman kolayca değiştirmenizi ve zamandan kazanmanızı sağlar. Bir çok modelimiz bulunmaktadır. Tüm ayaklı poster pano modellerimiz kendi ambalajındadır. Kurulum için gerekli olan ekipmanlar ve kurulum dokümanı paket içerisinde mevcuttur. Her bir poster pano kendisi için özel yapılmış ambalajı sayesinde kargo ile herhangi bir şekilde zarar görmeden gönderilebilir. Aşağıdan ilgilendiğiniz poster panosunu seçerek fiyatlarına, teknik özelliklerine ve sipariş bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Ayaklı Poster Fotoblok


Tuzla Ayaklı Poster Panoları reklam ve sergileme yapmanın kolay ve şık yoludur. Ayaklı poster panolar kolay afiş değiştme sistemi ile mesajlarınızı istediğiniz sıklıkla değiştirmenizi ve zaman kazanmanızı sağlar.Mağaza, kafe, alışveriş merkezlerine kolayca kurabilirsiniz. Posterlerinizi tek ve çift taraflı sergileyeceğiniz modelleri mevcuttur. Ayaklı Işıklı Poster Pano aydınlatmak istediğiniz duratrans ve posterleriniz için idealdir. Eko Poster Pano çift taraflı kullanılan ekonomik bir üründür. Tek ve Çift Katlı iki modeli mevcuttur. Standart renk siyahtır. İki posterin arasındaki Siyah PVC posterin geçirgenliğini önler. Çerçeve içindeki kanallar sayesinde posterinizi sürerek kolayca değiştirebilirsiniz. Oval Ayaklı Poster Pano çift taraflı ayaklı poster panodur.


Poster Fotoblok


Tuzla Poster veya resimlerin özel kartonlara yapıştırılması ve üzerine laminasyon yapılması sonucunda elde edilen fotoblok baskı dijital baskı çeşitlerindendir. Uygulanan işlemle hem resimler hem de posterler kolay bir şekilde silinebilir hale gelir.


Özel Ayaklı Reklam Panoları


Tuzla Ayaklı Reklam Panoları markanızın pazarlama mesajlarını verebilmek için kullanılabilecek en etkili yollardan biridir. İç ve dış mekanlarda her tür mesajınızı kolaylıkla aktarabileceğiniz bu pazarlama ürünü hem görünürlüğünüzü hem de karlılığınızı arttırabilir.


Reklam Panosu


Tuzla fotoblok baskı Ayaklı Reklam Panosunda kullanım alanına göre değişiklik gösteren boyut seçenekleri mevcuttur. 21x29.7 cm (A4), 29.7x42 cm (A3), 35x50 cm, 50x70 cm, 70x100 cm seçenekleri ile her mekanda ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Örneğin, mağaza/ofis içerisinde kullanılacak bir ayaklı reklam panosu için A4 boyutunu tercih ederken, etkinlik/fuar için 70x100 cm boyutunu kullanabilirsiniz. Ayrıca mat veya parlak görünüm seçeneği ile tasarımınıza en uygun baskıyı da kolayca yaptırabilirsiniz.


Ayaklı Foreks Reklam Panoları


Tuzla Ayaklı Foreks Reklam Panoları, ebadına göre, 3mm ve 5mm Foreks malzemeye, yüksek kaliteli baskı sıvanması ile üretilir. Montajı kolay olan, katlanabilir karton ayaklar ile dilediğiniz yerde kullanılabilir, farklı mekanlarda kullanmak üzere muhafaza edebilirsiniz.


İstanbul Tuzla'da Ayaklı Fotoblok Baskı Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler.


 • Tuzla Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Akfırat Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Anadolu Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Aydınlı Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Aydıntepe Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Cami Mahallesi Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Deri Organize Sanayi Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Evliya Çelebi Ayaklı Fotoblok Baskı

 • İçmeler Ayaklı Fotoblok Baskı

 • İstasyon Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Mescit Mahallesi Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Orhanlı Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Postahane Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Şifa Mahallesi Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Tepeören Ayaklı Fotoblok Baskı

 • Yayla Ayaklı Fotoblok Baskı