Mesh Dijital Baskı

Mesh (dijital – baskı) PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.

Mesh Dijital Baskı

Mesh dijital baskılar genellikle cephe kaplamalarda kullanılan üründür. Vinil brandaların delikli haline denilmektedir. Orijinal adı ise Mesh baskı olarak bilinmektedir.

Mesh branda baskılar delikli olmasından dolayı büyük ebat cephe kaplamalarında rüzgara karşı daha dayanıklı olur. Aynı zamanda delikli branda olmasından dolayı ön tarafından bakıldığında kullanılmış olan görsel veya reklamı net olarak gösterir arka tarafı göstermez. Arkadan bakıldığında dış mekanı görebilirsiniz. Işık geçirgenliği ile karanlık bir ortam yaratmaz.

Eğer ki büyük ebat bir cephe kaplayacak iseniz. Bu işi riske atmamayı düşünmelisiniz. Çünkü büyük ebat baskılar da hem zaman, hem de maliyet açısından sizleri büyük zarara uğratabilir. Bu neden ile profesyonel baskı kurumsal çözümler hizmetler sunan Mesh Dijital ile iletişime geçerek bizlerden en uygun mesh delikli branda baskı fiyatları telifini alabilirsiniz.

​Delikli Mesh Baskı

Mesh dijital baskı, çoğunlukla vinil baskı ve one way vision baskı yöntemlerine benzemektedir. Delikli brandalara uygulanan dijital baskı yöntemi olan mesh baskı, geniş alanlara uygulama imkanı sunduğundan dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Dökme ve lamine olmak üzere iki çeşidi bulunan mesh baskı, solvent özlü boya ile baskı makinesi kullanılarak yapılmaktadır. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliğine sahip olan mesh baskı hizmetini sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere arayarak alabilirsiniz.

Reklam sektöründe büyük alanlarda ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen mesh baskı birçok avantaja sahiptir. Dış mekan kullanımına uygun olduğundan işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Mesh baskı avantajları ise;

Mesh Afiş Dijital Baskı

Mesh baskı aslında delikli vinildir. Normal vinil malzemenin delikli halidir. Delikli olmasının sebebi rüzgara karşı dayanıklılığı artırmasıdır. Normal vinil baskılar rüzgarda tahrip olabilmektedir fakat mesh malzeme delikli yapısı ile rüzgarlara ve zorlu hava şartlarına oldukça dayanıklıdır. Asıldığı yerde ışığı tamamen kesmemesi, içeriden dışarının görünmesi bir avantajdır. İstediğiniz ebatta baskı yapılmaktadır. Büyük ebatlarda mesh baskı birbirine kaynak yapılarak istediğiniz ebatta size teslim edilebilmektedir.

Mesh baskı genellikle cephe çalışması olan binalarda, iş yerlerinde dışarıdan içerisi görünmeyecek şekilde kapatılması için kullanılır.  Yine aynı şekilde asıldığı yerlerde mesh malzemeye dijital baskı yapılabildiği için reklam amacı da taşımaktadır.

Etiketler; Mesh Dijital Baskı, Meş Baskı, Meş Dijital Baskı, Mesh, Mesh Dijital Baskı, Delikli Mesh Baskı, Mesh Branda Baskı, Mesh Vinil Baskı, Mesh Afiş, Delikli Mesh Afiş, Mech Baskı, Delikli Mech Baskı, Meş Baskı, Delikli Meş Baskı, Mes Baskı, Meş Afiş, Mesh Cephe Kaplama, Mesh Baskı Cephe Giydirme, Bina Mesh Baskı Giydirme, Mesh Baskı Fiyatları, Mesh Baskı Cephe Reklam Giydirme, Hava Kanallı Mesh Baskı, Delikli Baskı,

​İstanbul'da mesh dijital baskı hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul mesh dijital baskı, Adalar mesh dijital baskı, Ataşehir mesh dijital baskı, Beykoz mesh dijital baskı, Çekmeköy mesh dijital baskı, Kadıköy mesh dijital baskı, Kartal mesh dijital baskı, Maltepe mesh dijital baskı, Pendik mesh dijital baskı, Sancaktepe mesh dijital baskı, Sultanbeyli mesh dijital baskı, Şile mesh dijital baskı, Tuzla mesh dijital baskı, Ümraniye mesh dijital baskı, Üsküdar mesh dijital baskı, Arnavutköy mesh dijital baskı, Avcılar mesh dijital baskı, Bağcılar mesh dijital baskı, Bahçelievler mesh dijital baskı, Bakırköy mesh dijital baskı, Başakşehir mesh dijital baskı, Bayrampaşa mesh dijital baskı, Beşiktaş mesh dijital baskı, Beylikdüzü mesh dijital baskı, Beyoğlu mesh dijital baskı, Büyükçekmece mesh dijital baskı, Çatalca mesh dijital baskı, Esenler mesh dijital baskı, Esenyurt mesh dijital baskı, Eyüp mesh dijital baskı, Fatih mesh dijital baskı, Gaziosmanpaşa mesh dijital baskı, Güngören mesh dijital baskı, Kâğıthane mesh dijital baskı, Küçükçekmece mesh dijital baskı, Sarıyer mesh dijital baskı, Silivri mesh dijital baskı, Sultangazi mesh dijital baskı, Şişli mesh dijital baskı, Zeytinburnu mesh dijital baskı,