Kağıt Baskı

1400dpi HD kalitede dijital baskı siparişleriniz için birçok kağıt ve dijital baskı seçeneği ile renkli çıktı burada! Çok kısa bi sürede kağıt baskı ve raket baskıları ve diğer baskılardan hemen yapıp verme imkanımız vardır.

Kağıt Baskı

Kağıt Baskı, baskılı kağıt ürünleri, reklam ve dijital baskı hizmetleri ile tüm baskı işlerinizi tek bir yerden yönetin, üstelik hızlı kargo ve peşin ödeme avantajı ile kağıt, folyo, clp raket, citylight, ışıklı raket, vinil, poster, etiket, laminasyonlu folyo, citylight raket ve birçok kişiye özel ve kurumsal dijital baskı ürünleri.

Raket CLP baskı; raket olarak tabir edilen reklam araçlarına yerleştirilmek üzere yapılan baskının ismidir. Baskı kuşe kağıda solvent bazlı boyalarla yapılır. Kuşe kağıt normal kağıtlardan daha fazla dayanıklıdır. Bu özelliğiyle hareketli raketlerin içinde zarar görme ihtimali azdır. Solvent bazlı boya kullanılarak hem canlı bir görüntü elde edilir hemde daha uzun ömürlü olması sağlanır. Kapalı bir kutunun içinde raket sistemi denilen dönen bir mekanizmayla görsel değişken olarak sunulur. Bu sistemle baskısı yapılan görsel dış etkenlerden olumsuz etkilenmeyecektir ve süreklilik durumu maksimuma çıkacaktır.

Poster Baskı ile en kaliteli ve en uygun poster baskı fiyatları ve ebatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz ve aynı gün kargo seçenekleri ile hemen sipariş verin.

Raket Baskı

Raket kağıdı bir diğer adıyla Citylight, yüksek kaliteli dijital baskı için kullanılan bir dijital baskı kağıdı türüdür. İç ve dış mekan reklam uygulamaları için tasarlanmıştır.

Işık geçiren yapısıyla öne çıkan bu kağıt türü, hem iç hem de dış mekanlardaki reklam panoları ve bilboardlarda kullanılabilir. Ancak hava şartlarına dayanıklı oluşu dış mekanlarda daha sık kullanılmasına neden olur.

Citylight kağıt yüksek ışıklandırmalı baskılar, iç mekan amblemleri ve kent içi ışıklı reklam panoları için özellikle tavsiye edilen bir üründür. Çok iyi baskı yapılabilen Citylight Işıklı Raket Kağıtları, yapılan baskının yüksek şeffaf yoğunluğunu ve renklerin parlaklığını arttırır. Kağıt hamuru olarak klorinsiz ağartılmış %100 kimyasal selülozdan üretilmiş olup, her iki yüzeyide çift kat kuşelidir. Citylight kağıt yüksek ışıklandırmalı baskılar, iç mekan amblemleri ve kent içi ışıklı reklam panoları için  özellikle tavsiye edilen bir üründür.

Citylight Işıklı Raket Kağıdı Dijital Baskı

Bir ürün, hizmet, organizasyon, veya kampanyanın duyurulmasında, ilan edilmesinde kullanılan görsel açık hava reklam aracıdır. Clp - billboard aslında çok eskiden var olan afişin günümüz reklamcılık sektöründe kullanıma sunulan yeni ve etkili bir tarzıdır. Aynı zamanda tv, radyo, gazete  gibi basın ilanlarının desteklenmesinde kullanılan yaygın bir açık hava reklam aracıdır.

Clp Raket Nedir ? Raket baskı, mega light reklam alanlarından daha küçük, raket olarak adlandırılan reklam alanlarına uygulanan bir baskı türüdür.

Etiketler; Kağıt Poster, Raket Baskı Ölçüleri, Clp Raket Ölçüleri, Billboard Ölçüleri, Clp Nedir, Megalight Nedir, Citylight Kağıt, Raket Kağıdı, Raket Kağıdı Özellikleri, Blueback Kağıt, Işıklı Kağıt, Roll Up Kağıdı, Fibermark Kağıt, Billboard Kağıdı,

​İstanbul'da kağıt baskı hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul kağıt baskı, Adalar kağıt baskı, Ataşehir kağıt baskı, Beykoz kağıt baskı, Çekmeköy kağıt baskı, Kadıköy kağıt baskı, Kartal kağıt baskı, Maltepe kağıt baskı, Pendik kağıt baskı, Sancaktepe kağıt baskı, Sultanbeyli kağıt baskı, Şile kağıt baskı, Tuzla kağıt baskı, Ümraniye kağıt baskı, Üsküdar kağıt baskı, Arnavutköy kağıt baskı, Avcılar kağıt baskı, Bağcılar kağıt baskı, Bahçelievler kağıt baskı, Bakırköy kağıt baskı, Başakşehir kağıt baskı, Bayrampaşa kağıt baskı, Beşiktaş kağıt baskı, Beylikdüzü kağıt baskı, Beyoğlu kağıt baskı, Büyükçekmece kağıt baskı, Çatalca kağıt baskı, Esenler kağıt baskı, Esenyurt kağıt baskı, Eyüp kağıt baskı, Fatih kağıt baskı, Gaziosmanpaşa kağıt baskı, Güngören kağıt baskı, Kâğıthane kağıt baskı, Küçükçekmece kağıt baskı, Sarıyer kağıt baskı, Silivri kağıt baskı, Sultangazi kağıt baskı, Şişli kağıt baskı, Zeytinburnu kağıt baskı,