Kadıköy Folyo Kesim

Kadıköy de folyo kesim hizmetlerimiz; Folyo Yazı Kesim, Yazı Kesim, Plotter Kesim, Sticker Etiket Kesim, Renkli Folyo Kesim, Harf Kesim vb.Kadıköy Folyo Kesim


İhtiyacınız olan renkte ve boyutta Kadıköy folyo kesim harflerin siparişini online verin, ücretsiz kargoyla kapınıza gelsin. İç veya dış mekana uygulayın.


Bizler de siz değerli müşterilerimiz için önemli olanı sektör içerisinde en kaliteli ve en güvenilir firmadan sahip olabilmenizi sağlayabilmek amacı ile renkli folyo kesim işlemini kendi bünyemiz içerisine aldık. Peki, renkli folyo kesim uygulamaları konusu nedir? Bunların en başında kesim folyosu nedir? Bu soruların hepsini ve çok daha fazla bilgileri sizler için bu yazımızda derledik.


Kadıköy Reklam olarak, uzun yıllara dayanan reklam ve tanıtım tecrübemizle Folyo Kesim konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarla faaliyet göstermekteyiz.


Kadıköy Plotter Folyo Kesim


Renkli folyo, geniş renk seçeneğini içerisinde barındıran, firmaların ya da iş yerlerin kendilerini tanıtabileceği, geniş müşteri kitlesine ulaşabilmesini sağlayabileceği, adını daha geniş alanlara duyurabilmesini sağlayabilecek ve tüm bunların sonucunda arzu ettiği başarıya ulaşabilmesinde katkısı olan yardımcısının oluşmasında etkin olarak rol oynayan malzeme olmaktadır.


Folyo; PVC yani Polivinil klorür, oldukça geniş kullanım alanına sahip olan plastik polimer bir malzeme olan folyo reklamcılık, tanıtım ve dekorasyon sektörü içerisinde çok uzun süredir farklı teknik ve şekillerde pek çok değişik alanda kullanılmaktadır.


Özellikle tanıtım ve reklam sektörünün sıklıkla kullandığı malzemeler içerisinde yerini alan Plotter folyosu ya da dekorasyon folyosu olarak da bilinen kesim folyosu ise, Polivinil Klorür’den elde edilen folyonun folyo kesim ve şekillendirmeye yarayan cihazlarda kesilerek reklamcılıkta her türlü yazı, rakam, desen ve şeklin çıkarılmasında kullanılan bir folyo türüdür.


Plotter adı verilen bu makinelerde renkli folyo alternatiflerinden pek çok geniş ağa sahip olmaktadır. Bu sebeple de pek çok firmalar ya da iş yerleri için rahatlıkla tercih edilebilecek bir alan olmaktadır. Firmalar eskiden folyo kesim yazılar, harfler, desenlerle iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilmekteydiler. Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızı pek çok konuda kolaylaştıracak tasarımlar ve buluşlar da ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkan bu kolaylıklardan bir tanesi olan dijital baskı bu piyasa içerisine girmiş ve bu sayede de firmalarla ortak kullanılmaya başlanmıştır.


Dijital baskı tekniği ile folyo kesim ikilisinin bu buluşması sonucunda çok daha estetik ve görsel tasarımların ortaya çıkmasına zemin hazırlanmıştır. Raf ömrü 2 ila 5 yıl olan kesim folyosunun kullanım alanları iç mekân, dış mekân, baskı kesim ve dekorasyon folyosu olmak üzere değişik gruplara ayrılmaktadır.


Yüksek seri folyo seçenekleri, cast folyo ( araç kaplama folyo ) yani folyo malzemenin daha dayanıklı olan türü gibi başka seçeneklere de sahip olan baskı folyoları kullanım alanlarına göre kolaylık aynı zamanda kalite sağlamaktadır. Laminasyon işleminin kullanılması sayesinde dekorasyon folyosu, reklam faaliyetlerinde kullanılan folyo, olası her türlü sıkıntıya ( suya, neme ya da lekeye ) daha dayanıklı olmaktadır.


Kadıköy Folyo Kesim Uygulama


Folyo kesim uygulaması, içeriğinde çok geniş renk seçeneği sayesinde sunulan renklerin folyo kesim makinesi yardımı ile kesilmesidir. Plotter; folyo kesim ve şekillendirme cihazı adı verilen makinelerde istenilen her türde şekillendirme, kesilme işlemleri kolaylıkla yapılabilmekte, reklam alanında çok sık kullanılan stickerlar çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. Firmamız içerisinde de folyo kesim uygulaması aynı zamanda da plotter adı verilen makineleri kullanımında son derece deneyimli ve kaliteli hizmet sunan işinin ehli çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır.


Dijital baskı dünyasında reklam ve tanıtım sektörü içerisinde sık kullanılan yöntem olan folyo kesim işlemlerinde kullanılan folyo çeşitleri içerisinde;


Yüksek seri kesim folyoları

Transluzent folyoları

Ekonomik kesim folyoları

Mıknatıslı folyo

Cast yani araç kaplama folyoları

Fosforlu folyo

Reflektif folyo

Fotolümüne yani gece ışık veren folyolar

Kumlama folyo

Baskı folyoları

Transparan folyolar bulunmaktadır.


Kadıköy Renkli Folyo Kesim


Günümüzde daha çok dikkat çeken tablo ve panolar için renkli folyo kesim hizmeti çok sık talep edilmektedir. Bizler de PVC den elde edilen folyo yardımı ile sizler için en kaliteli folyo kesim baskı işlemlerini sunmaktayız.


Pek çok folyo türü içerisinden sizleri ve yaptığınız işi gerçek anlamda yansıtan hizmeti sunabilmek, müşteri portföyünüzü daha da genişletebilmek ve işinizi çok daha geniş alana duyurabilmenizi sağlamak için işimizi sürekli dinamik tuttuğumuz ekibimiz ile kendimizi daima geliştirerek en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.


Dijital baskı işlemleri içerisinde gerçekleştirilen folyo kesim kullanım alanları içerisinde ise;


Kapı tabelalarında

Cam buzlama işlemlerinde

Boya şablonu

Araç üzeri folyo yapıştırmalarında

Soyunma dolapları üzerine dolap numaraları olarak

Binaların dış cephe kaplama, kompozitlerine direkt yazı yazma işlemlerinde

Vitrin tasarımlarında

İç mekân – dış mekân ofis dekorasyon folyosu

İş yerlerinizin camlarındaki yazılarında olmak üzere daha bunlara eklenebilecek pek çok yerler bulunmaktadır.


Plotter folyosu aracılığı ile yapılan folyo kesim ve işlemleri sonrası ortaya çıkan kesim folyosu ile sizlerin arzu ettiğiniz tasarımda sonucu ortaya çıkarabilmek için son derece profesyonel çalışma ekibi ve en kaliteli malzemelerimizle işinizdeki kaliteyi tanıtımıza da yansıtabilmenizi sağlamaya çalışıyoruz. Bu sebeple son derece titizlik içerisinde yaptığımız hizmetlerimizi sizlere en özgün ve en kaliteli şekilde sunabilmek bizim en büyük hedefimiz olmaktadır.


Kadıköy Folyo kesim nedir? diye merak edenler için kısaca cevap verecek olursak; Ara yüzeyi yapışkanlı olan 100 ve 120 MİC kalınlığında olan PVC malzemenin plotter yardımıyla baskılı olarak kesilmesi işlemine folyo kesim denmektedir. Bu uygulama baskısız olarak da yapılabilir. Diğer yandan folyoların uygulanacakları alanlara transferin sağlanması için üretimin ardından tüm yüzeyi taşıyıcı özellikte olan transfer bandı ile kaplamak gereklidir.


Önemli Not:

 1. Folyo kesim siparişleri Remifol Kesim folyolara kesim yapılarak hazırlanmaktadır.

 2. Folyo kesimleriniz ayıklanarak üzerine transfer folyosu uygulanmış şekilde uygulamaya hazır olarak gönderilmektedir.

 3. Renkli uygulamalarda her renk için sipariş adetini 1 arttırın.

 4. Kesim olarak hazırlanmasını istediğiniz görselinizi ürün sayfasından yükleyiniz. Tasarım sıranız gelince görseliniz vektörel olarak yeniden çizilerek kesime hazırlanacaktır.

 5. Kesime girecek görseliniz onayınıza sunulup whatsapp yada maille yazılı onayınız alındıktan sonra kesilecektir, telefonla verilen sözlü onaylar işleme alınmayacaktır.


İstanbul Kadıköy'de Folyo Kesim Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler.


 • Kadıköy Folyo Kesim

 • Acıbadem Folyo Kesim

 • Bostancı Folyo Kesim

 • Caddebostan Folyo Kesim

 • Caferağa Folyo Kesim

 • Dumlupınar Folyo Kesim

 • Eğitim Folyo Kesim

 • Erenköy Folyo Kesim

 • Fenerbahçe Folyo Kesim

 • Feneryolu Folyo Kesim

 • Fikirtepe Folyo Kesim

 • Göztepe Folyo Kesim

 • Hasanpaşa Folyo Kesim

 • Koşuyolu Folyo Kesim

 • Kozyatağı Folyo Kesim

 • Merdivenköy Folyo Kesim

 • Ondokuzmayıs Folyo Kesim

 • Osmanağa Folyo Kesim

 • Rasimpaşa Folyo Kesim

 • Sahrayıcedit Folyo Kesim

 • Suadiye Folyo Kesim

 • Zühtüpaşa Folyo Kesim

 • Bağdat Caddesi Folyo Kesim

 • Moda Folyo Kesim

 • Rıhtım Folyo Kesim

 • Fener Kalamış Folyo Kesim

 • Kalamış Folyo Kesim

 • Uzunçayır Folyo Kesim

 • Halitağa Folyo Kesim

 • Söğütlü Çeşme Folyo Kesim

0 görüntüleme