Folyo Dijital Baskı

Yapışkanlı Folyo Dijital Baskı - (100x70 cm) kredi kartına taksitle, üstelik ücretsiz tasarım ve kargo fırsatıyla. İstenilen modellerde kesilmeye ve şekillendirilmeye uygun dijital folyo baskı ürünüdür.

Folyo Dijital Baskı

Folyo dijital baskı ürünümüz 110 gr. PVC  folyo (m2) başına düşen ağırlığıdır. A+ kalite üründür. Kalınlık: 80 mikron. Optik beyazdır.  Ön yüzeyi parlak arka kısmı ise yapışkanlıdır. Dijital baskı ön yüzeye yapılır. Arka kısmına yapılmaz. Malzeme genişliği maksimum 150cm dir. Büyük ebat baskılarınızda ek yapılarak birleştirilir. Üretim süresi iş yoğunluğu veya işinizin büyüklüğüne göre 1-3 iş günü içerisinde üretilmektedir.

Yapışkanlı folyo baskı ürünümüz opak beyaz olduğu için istediğiniz ölçüler de basılmaktadır. Küçük ebat veya büyük ebat sticker baskılarınızı ister iç mekan ister dış mekan da cama veya sert pürüzsüz yüzeylere reklam amaçlı veya farklı amaçlar içinde kullanıma uygundur. Tavsiye edilen kullanım süresi 2-3 yıldır. Dış mekan ürün olduğu için olumsuz hava şartlarına uzun süre dayanabilmektedir.

En ve boy ölçülerinizi santimetre cinsinden giriniz. Örnek: 150×200 (cm yazmanıza gerek yoktur.) size toplam metrekaresini ve toplam tutarı otomatik olarak hesaplayacaktır. Hazır tasarımlar da harf hatası, gibi diğer hatalar tarafımızca kontrol edilip sizlerden son onay alındıktan sonra baskı işlemine geçmektedir. Hazır tasarım gönderdiğiniz de gözden kaçan hatalardan firmamız sorumlu değildir. Tasarımınız hazır ve ihtiyacınız olan ürün hakkında bilginiz var ise işlemlerinizi hızlı şekilde yapmanıza olanak sağlamak için bu sistem oluşturulmuştur.

Yapışkanlı Folyo Baskı

Dijital folyo baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Malzeme ölçüleri olarak piyasada 105, 127, 137 ve 152 cm’lik ölçüleri tercih edilmektedir. Dış etkilere, olumsuz hava koşullarına karşı folyo da direnç kazanmak için baskı sonrası laminasyon işlemi ile koruma sağlanmaktadır.

Baskı folyosu tabela, cam vitrin, cephe ve yönlendirmelerde kullanılır. Cast folyo girintisi ve çıkıntısı çok olan yerlerde ve araç kaplamalarında sıcak hava ile uygulanır üzerine laminasyon atıldığında daha uzun ömürlü olur. Şeffaf folyoya dijital baskı ters baskı olarak yapılır içeriden yapıştırılır.

Ucuz Folyo Baskı

Folyo dijital baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Folyo malzeme günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılan, PVC türünde, arkası yapışkan bir baskı malzemesidir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Günlük yaşamda birçok alanda kullanılmaktadır. Son olarak reklam sektörünün de kapsamına giren malzeme sayesinde folio print tekniği uygulanabilir hale gelmiştir.

Etiketler; Folyo Dijital Baskı, Folyo Baskı Yaptırma, Folyo Baskı Fiyatları, Folyo Baskı, En Ucuz Folyo Baskı, Kendinden Yapışkanlı Şeffaf Folyo, Folyo Baskı M2 Fiyatları, Yapışkanlı Folyo Baskı Fiyatları, Folyo Sticker Baskı M2, Mat ve Parlak Folyo Baskı, Yapışkanlı Folyo, Yapışkanlı Folyo Baskı, Dijital Baskı Folyosu, Yapışkan Folyo Baskı Dekor, Baskı Yapışkanlı Folyo Çeşitleri,

​İstanbul'da folyo dijital baskı hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul folyo dijital baskı, Adalar folyo dijital baskı, Ataşehir folyo dijital baskı, Beykoz folyo dijital baskı, Çekmeköy folyo dijital baskı, Kadıköy folyo dijital baskı, Kartal folyo dijital baskı, Maltepe folyo dijital baskı, Pendik folyo dijital baskı, Sancaktepe folyo dijital baskı, Sultanbeyli folyo dijital baskı, Şile folyo dijital baskı, Tuzla folyo dijital baskı, Ümraniye folyo dijital baskı, Üsküdar folyo dijital baskı, Arnavutköy folyo dijital baskı, Avcılar folyo dijital baskı, Bağcılar folyo dijital baskı, Bahçelievler folyo dijital baskı, Bakırköy folyo dijital baskı, Başakşehir folyo dijital baskı, Bayrampaşa folyo dijital baskı, Beşiktaş folyo dijital baskı, Beylikdüzü folyo dijital baskı, Beyoğlu folyo dijital baskı, Büyükçekmece folyo dijital baskı, Çatalca folyo dijital baskı, Esenler folyo dijital baskı, Esenyurt folyo dijital baskı, Eyüp folyo dijital baskı, Fatih folyo dijital baskı, Gaziosmanpaşa folyo dijital baskı, Güngören folyo dijital baskı, Kâğıthane folyo dijital baskı, Küçükçekmece folyo dijital baskı, Sarıyer folyo dijital baskı, Silivri folyo dijital baskı, Sultangazi folyo dijital baskı, Şişli folyo dijital baskı, Zeytinburnu folyo dijital baskı,