Etiket Sticker Baskı

Kullanacağınız alana ve kendinize uygun bir etiket boyutu bulduysanız, firmamız üzerinden online sticker dijital baskı fiyatını öğrenebilirsiniz. Çıkartma baskı fiyatlarının adet, çeşit ve boyuta göre değişkenlik gösterdiğini unutmayın. 

Etiket Sticker Baskı

Etiket Tasarımınızı Yükleyin ya da Online Tasarlayın. Etiket & Sticker Baskı Siparişinizi Şimdi Verin!


Sticker baskı, firmalar tarafından tercih edilen reklam amaçlı kullanılan ürünlerdir. Genellikle gazete ve dergi promosyonları için reklam amaçlı sticker dağıtılarak kullanılabilir. Çıkartma olarak da verilen stickerlar promosyon niteliğinde kullanıldığı için baskı yapılırken bu baz alınarak yapılır. Görsel içeriklere ve daha çok akılda kalıcı olması nedeniyle sticker baskıları büyük önem taşır. Birçok farklı zemin üzerinde kullanılabilirler. Ahşap, cam metal gibi birçok alanda kullanılırlar. Dikkat çekici bir durumda veya bir alanı belirtmek istenildiğinde reklam niteliğinde işlevsel olabilirler. Birçok kesime hitap eden stickerlar baskı çeşitleri kırtasiye alanlarında da kullanılır.

Etiket baskı kuşe kâğıda baskılanan, arka kısmında yapışkanı olan kağıtlardır. Genellikle firmaya ait bilgiler barındıran bu etiketleri aynı zamanda iletişim bilgilerinde yer aldığı reklam aracı olarak nitelendirebiliriz. Birçok üründe etiket baskı kullanılması zorunludur. Gıda sektöründe, giyim sektörüne, kimyasal ürünler üzerine ve birçok alanda kullanılırlar. Çoğu firma ise reklam nitelikli olarak etiket baskı yaptırabilirler. Ürünlerin üretildiği tarih ve bilgilerin yer aldığı markanın iletişim bilgilerinin bulunduğu yapışkanlı ve baskılı bu ürünler birçok çeşidi ve farklı alanlarda kullanımı mevcuttur. Reklam için üretilenler de üretim tarihleri ve firma adı gibi birçok bilgi bulunur. Çoğu alanda kullanılan bu etiketler farklı kategorilere ayrılırlar. Plastik bazlı, selüloz bazlı etiketler olarak farklı türleri bulunmaktadır.

Etiket Baskı

Opak Etiket: Plastik bazlı olarak adlandırdığımız etiket grubu arasında yer alır. Isıya neme ve ışığa dayanıklı bir yapısı vardır kolay kolay yırtılmayan ve dış etkenlere karşı dayanıklılık gösteren türdedir.

Şeffaf Etiket: Alttaki yüzeyin görünmesini sağlamak için üretilen bir üründür. Aynı şekilde suya da dayanıklı etiket grubunda yer alır. Kozmetik sektörde yaygınca kullanılır.

Kuşe Etiket: Kuşe kağıdın arkası yapışkanlı formudur. Kolayca yapışır ve en uygun fiyatlı sticker çeşididir. Genellikle kısa raf ömrü olan, sıvı teması olmayacak ürünlerde kullanılır.

Sticker Baskı

Cam Etiketi: Cam gibi düz yüzeylere yapıştırılan plastik bazlı etiket grubu arasında yer alır. Beyaz baskı üzerine ters baskı yapılmasıyla üretilir. Böylece içeriden yapıştırıldığında dışarıdan düz bir şekilde görülür ve tüm dış etkenlerden korunmuş olur. Genellikle araba etiketi ya da camekanlı mağazalarda duyuru etiketi olarak tercih edilir. Folyo etiket / sticker en uygun fiyatlarla ve en kaliteli baskı hizmetiyle dijitalbaskı'da. Üstelik özel kesim seçeneği ile artık daha özgürsünüz.

Etiket baskı oluştururken, etkileyici ve görsel anlamda renk ve yazı tasarımlarını öne çıkarmak daha akılda kalıcı olacağı için esnek fikirleri kullanmak gerekir. Bu bağlamda tasarım aşamasının önemi unutulmamalıdır. Tasarım aşaması dikkat çekici olması devamı açısından önemlidir. Metin ve logo hazırlarken ölçüyü orantılı kullanmak tasarımda önem teşkil eder. Tasarlarken kullanılan fontlar sade bir şekilde hazırlanmalıdır. Etiket baskı, aynı zamanda dikkat çekici de olmalıdır. Çok fazla göz yoran fontlar tercih edilmemelidir. Reklam amaçlı yönetiliyorsa sticker üzerinde şirket adı olması gerekir. Etiket baskı sticker ürünleri firmaları iyi bir şekilde yansıtmak ve müşterilerinin dikkatini çekmek için kullanılan faydalı ürünlerdir. Kaliteli ve dayanıklı bir tasarım oluşturmak için avantajlı seçeneklerden bizimle iletişime geçerek faydalanabilirsiniz.

Etiketler; Etiket Sticker Baskı, Etiket Baskı, Sticker Baskı, Etiket Sticker Baskes, Etiket Baskes, Sticker Baskes, Folyo Etiket, Folyo Sticker, Baskes Etiket, Baskes Sticker, Yapışkanlı Folyo, Oval Etiket, Kare Etiket, Sticker, Etiket, Etiket Dijital Baskı, Sticker Dijital Baskı, Etiket Fiyatları, Sticker Fiyatları, Ucuz Etiket, Ucuz Sticker, Ucuz Baskes, Ucuz Folyo Baskı, Yapışkanlı Etiket, Yapışkanlı Sticker, Dijital Baskı,

​İstanbul'da etiket sticker baskı hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul etiket sticker baskı, Adalar etiket sticker baskı, Ataşehir etiket sticker baskı, Beykoz etiket sticker baskı, Çekmeköy etiket sticker baskı, Kadıköy etiket sticker baskı, Kartal etiket sticker baskı, Maltepe etiket sticker baskı, Pendik etiket sticker baskı, Sancaktepe etiket sticker baskı, Sultanbeyli etiket sticker baskı, Şile etiket sticker baskı, Tuzla etiket sticker baskı, Ümraniye etiket sticker baskı, Üsküdar etiket sticker baskı, Arnavutköy etiket sticker baskı, Avcılar etiket sticker baskı, Bağcılar etiket sticker baskı, Bahçelievler etiket sticker baskı, Bakırköy etiket sticker baskı, Başakşehir etiket sticker baskı, Bayrampaşa etiket sticker baskı, Beşiktaş etiket sticker baskı, Beylikdüzü etiket sticker baskı, Beyoğlu etiket sticker baskı, Büyükçekmece etiket sticker baskı, Çatalca etiket sticker baskı, Esenler etiket sticker baskı, Esenyurt etiket sticker baskı, Eyüp etiket sticker baskı, Fatih etiket sticker baskı, Gaziosmanpaşa etiket sticker baskı, Güngören etiket sticker baskı, Kâğıthane etiket sticker baskı, Küçükçekmece etiket sticker baskı, Sarıyer etiket sticker baskı, Silivri etiket sticker baskı, Sultangazi etiket sticker baskı, Şişli etiket sticker baskı, Zeytinburnu etiket sticker baskı,