Çekmeköy Transparan Folyo Baskı

Çekmeköy transparan folyo baskı ve şeffaf baskı hizmetleri vermekteyiz. Her türlü reklam çalışmalarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Çekmeköy Transparan Folyo Baskı


Çekmeköy de transparan folyo baskı hizmetlerimiz; Transparan Baskı, Şeffaf Baskı, Transparan Şeffaf Baskı, Transparan Etiket Sticker Baskı vb.


Şeffaf folyo baskı (TRANSPARAN BASKI) dijital baskı makinesinde, istenilen ölçülerde veya ebatlarda basılabilmektedir. Ayrıca folyo baskı ve opak baskı imalatımız seri üretimdir ve hızlı teslimat seçeneğiyle kaliteli bir şekilde alıcıya ulaşmaktadır.


Özellikle günümüzde dijital baskı işlerinde kullanılan Folyo Malzeme, PVC Türünde, arkası yapışkan olan bir baskı malzemesidir. Başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan birçok yüzeye yapışabilmesi sayesinde çok tercih edilmektedir. Ayrıca günlük yaşamda kullanımının yanı sıra, reklam sektörünün de kapsamına giren malzeme sayesinde folyo baskı tekniği kullanılabilir hale gelmiştir.


Aynı zamanda CMYK olarak dijital baskı makinesinde basılarak üretim yapılır. Bununla beraber yırtılmaz ve sağlam pvc etikettir.


Kullanımı rahat ve dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilir. Aynı zamanda arka yüzeyi yapışkanlı olan şeffaf folyo baskı yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan uygulanabilir.


Ayrıca iç mekan ya da dış mekana uygun şeffaf etiket imalatımız vardır.


Şeffaf folyo çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özelliktedir. Aynı zamanda transparan folyo olarak da tanımlanır. Bununla beraber mat ve parlak olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır.


Şeffaf stickerlar (etiket) opak olmakla beraber suya dayanıklı ve hemen solmayan etiketlerdir.


Aynı zamanda birçok alanda kullanılan bu folyo çeşidini hemen her yerde görmek mümkün. Hatta günlük hayatta birçok yerde karşımıza çıkmaktadırlar. AVM’ler, restoranlar, hastaneler, bankalar, özel kurumlar veya şirketler gibi birçok yerde kullanılmaktadır.


Kullanım alanları farklılık gösteren bu baskı çeşidi üzerine reklam veya kampanya yazıları basılarak kullanılabilir. Hatta iç mekan dekorasyonu olarak da kullanılmaktadır.


Çekmeköy Transparan Şeffaf Baskı


Transparan Folyo Baskı Kaliteli transparan dijital baskı Özelliğinden dolayı sadece cam üzeri kaplama. İç ve Dış mekan farketmez Dışarıdan içeriyi gösterir, içeriden dışarıyı gösterir.


Çekmeköy Transparan Şeffaf Folyo Baskı cam üzerinde mağaza vitrinlerinde vitrindeki ürünlerinde üzerini kapatsa dahi arkasını göstermesini sağlayan dijital baskı türüdür.


Çekmeköy Transparan folyo baskı yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Dijital baskı lideri İstanbul Dijital ile jet hızıyla ve en iyi fiyatlara yaptırın!


Transparan folyo olarak da tanımlanır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 bölüme ayrılmaktadır. Dijital baskı çeşitlerinden biri olan Şeffaf folyo baskı, gram ağırlığı, pvc özelliği, kalitesi ve mikron kalınlığına göre sınıflandırılır. Bu sınırlandırma ise farklı özelliklere göre olur.


Şeffaf Folyo Baskı cam üzerinde magaza vitrinlerinde vitrindeki ürünlerinde üzerini kapatsa dahi arkasını göstermesini sağlayan dijital baskı türüdür. Transparan folyo olarakda adlandırılır. Uygulaması çok zor olmasına rağmen cam üzerinde şık tasarımlar yapılabilir.


Çekmeköy Transparan Folyo Baskı. Çekmeköy Şeffaf Folyo baskının şeffaf hali olan şeffaf folyo baskı, kullanımı fazlası ile dayanıklı ve rahat olduğundan uzun ömürlüdür.


Çekmeköy Şeffaf Folyo (Transparan Folyo)


Şeffaf folyo, adından da anlaşılacağı üzere folyonun şeffaf olanına verilen isimdir. Kullanımının rahat olması ve uzun ömürlü olmasının yanında, uygun şeffaf folyo fiyatları ile sunulması sayesinde tercih edilir.


Şeffaf Folyo Baskı Fiyatları Uygun şeffaf folyo baskı fiyatları ile hizmet veren firmamızdan kaliteli şeffaf folyo baskıları alabilirsiniz. Siparişinizi vererek hızlı bir şekilde baskılarınızı teslim alabilirsiniz. Şeffaf folyo baskı çeşitleri nelerdir? Şeffaf folyo baskı çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özellikte olmaktadır.


Transparan folyo olarak da tanımlayan kişi ve kurumlar vardır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 sınıfa ayrılmaktadır. Şeffaf folyo baskı nasıl yapılır? Rulo halindeki folyo dış mekan dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir. Şeffaf folyoya dijital baskı ters baskı olarak yapılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Ortalama 3 saat dinlendirildikten sonra uygulamaya hazırdır. Şeffaf baskı içerden yapıştırılır. Şeffaf Folyo baskı uygulamasında ne tür mürekkep kullanılır? Folyo baskı bir dış mekan ürünü olmakta ve bu nedenle solvent özlü, solvent boya formatına uygun makinalarda püskürtme sistemi ile basılır. Dijital Baskı olarak bizim kullandığımız makinalar eco solventtir. (Solvent oranı düşük) makinalardır. Şeffaf folyo baskıda ne tür malzeme kullanılır?


İstanbul Çekmeköy'de Transparan Folyo Baskı Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler.


 • Çekmeköy Transparan Folyo Baskı

 • Alemdağ Transparan Folyo Baskı

 • Aydınlar Transparan Folyo Baskı

 • Cumhuriyet Transparan Folyo Baskı

 • Çamlık Transparan Folyo Baskı

 • Çatalmeşe Transparan Folyo Baskı

 • Ekşioğlu Transparan Folyo Baskı

 • Güngören Transparan Folyo Baskı

 • Hamidiye Transparan Folyo Baskı

 • Hüseyinli Transparan Folyo Baskı

 • Kirazlıdere Transparan Folyo Baskı

 • Koçullu Transparan Folyo Baskı

 • Mehmet Akif Transparan Folyo Baskı

 • Merkez Transparan Folyo Baskı

 • Mimar Sinan Transparan Folyo Baskı

 • Nişantepe Transparan Folyo Baskı

 • Ömerli Transparan Folyo Baskı

 • Reşadiye Transparan Folyo Baskı

 • Sırapınar Transparan Folyo Baskı

 • Soğukpınar Transparan Folyo Baskı

 • Sultançiftliği Transparan Folyo Baskı

 • Taşdelen Transparan Folyo Baskı