Cam Reklam Giydirme

Firma veya hizmetlerin hedef kitleye tanıtımının en doğru yollarından biride cam reklam giydirme diğer bir tanımla cam giydirme işlemidir. Cam kaplama işlemi hata kabul etmeyen hassas uygulama isteyen bir işlemdir. 

Cam Reklam Giydirme

Cam üzerine reklam giydirme yapılabileceği gibi farklı kaplama uygulamaları da mevcuttur. Bunlardan bazıları kumlama folyo ile kaplama, cam filmi kaplama, opak folyo kaplama ve one way vision kaplamalardır. PVC esaslı onewision denen delikli sticker malzeme ile yapılmaktadır. Cephe reklam giydirme cam yüzeylere ekibimizle yapılmaktadır.

Cephe reklam giydirme diğer adıyla one way vision, PVC esaslı olan delikli PVC folyo ile yapılan dijital baskı işlemidir.Daha iyi sonuç alabilmek için baskı yapılacak yüzeyin temiz olması gerekir. Yapışkan olan taraf ise siyah olmalıdır. Bunun nedeni ise baskı yapılan yüzeyin iç tarafından dışarı doğru bakıldığında, cam üzerinde hiçbir şeyin görünmemesidir. Aynı zamanda bu reklam yaptıran yerin bir avantajıdır.

Kısacası cam yüzeylerin hemen hepsine kolaylıkla giydirilmektedir. Delikli folyo üzerinde, dış etkenlere karşı oldukça dirençli olan solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Dijital baskı yöntemi ile tasarlanan, reklamın solvent bazlı boyalar ile 1440 dpi çözünürlüğe sahip dış mekan resim kalitesinde çıktı alan makinelerde üretilmektedir.

Folyo Cam Giydirme

Cam Reklam Giydirme Ne Kadar Dayanır? Cam giydirme özellikle dış cephede tercih edildiği için gün ışığına, yağmura ve mevsimsel değişikliklere çok sık maruz kalmaktadır. Maruz kaldığı güneş miktarına göre değişkenlik göstermesine karşın cam giydirme reklamları genellikle ortalama 2 yıl hiçbir değişim göstermez. 2 yıldan sonra reklamda solma başlar.

Cam Kaplama Nasıl Sökülür? Folyolar hava değişimi sonucunda zamanla deforme olur. Bu sebeple zaman zaman reklam kaplamasının sökülmesi gerekir. Folyonun sökümünü zorlaştıran bazı durumlar bulunur. Bu durumlar; Hava koşullarının dengesiz olması, Folyo baskının üstüne yeni bir folyo baskı kaplanması, Kullanılan folyonun kalitesiz olması, Folyo baskının zamanla deforme olması, Cam kaplama sökümü oldukça zahmetli ve dikkatli yapılması gereken bir iştir. Bu iş yapılırken işinin ehli, ne yaptığını bilen uzman kişilerden destek, alınması oldukça önemlidir. Eğer yanlış bir işlem yapılırsa cam zarar görür ve yüksek meblağlarda maddi kayba sebep olabilir.

Açık Hava Reklam olarak uzman kadromuz ile cam giydirme işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz. Kullandığımız mürekkebin, folyonun ve malzemelerin kalitesi sayesinde hem reklamınızın ömrünü arttırabilirsiniz hem de zamanı geldiğinde folyonun söküm işleminin daha kolay gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cam Reklam Giydirme İstanbul firmamız Açık Hava Reklam olarak son teknoloji folyo baskı makineleri ve tecrübeli ekimiz ile hizmetinizdeyiz.

One Way Vision Cam Giydirme

Cam giydirme dijital baskı alanlarından birine girip etkili reklam alanlarından biridir. Sizler de reklam alanlarından iyi derece de faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve bizlerden cam kaplama alanlardan fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Görsel Grafik çalışmaları ile reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Marka değerinizi iyi derece de artıracak olan ve bu alanda müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Belki de cam kaplama bu mesleklerin incinde en zor olanlarından bir tanesidir ve çok ince ustalık isteyen bir meslek grubudur. Dijital Baskı, Cam Giydirme, Uygulamalarımız genellikle tanıtım amaçlı kullanılır folyo ve one way vision, bunların vazgeçilmezlerinden biridir. Dışarıyı görmenize engel olmadan reklam ve tanıtım yapmanıza olanak sağlayan bu ürünler ana cadde ve arterlere bakan bir çok işyeri cam giydirme ve vitrin giydirme uygulamaları yaptırmayı tercih ederler.


Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir. Diğer malzemelerde olduğu gibi one way vision(delikli folyo) üzerinde de dijital baskı yapılmaktadır.

Etiketler; Cam Giydirme, Cam Reklam Giydirme, Cam Giydirme, One Way Vision Cam Giydirme, Cam Giydirme, Reklam Cam Giydirme, Dijital Baskı Cam Giydirme,  Firma Kurumsal Reklam Giydirme, Cam Tanıtım Giydirme, Dijital Baskı Folyo Cam Giydirme, Vanvejin Cam Giydirme, Venvey Cam Giydirme, Delikli Folyo Cam Giydirme, Owv Cam Giydirme,

​İstanbul'da cam reklam giydirme hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul cam reklam giydirme, Adalar cam reklam giydirme, Ataşehir cam reklam giydirme, Beykoz cam reklam giydirme, Çekmeköy cam reklam giydirme, Kadıköy cam reklam giydirme, Kartal cam reklam giydirme, Maltepe cam reklam giydirme, Pendik cam reklam giydirme, Sancaktepe cam reklam giydirme, Sultanbeyli cam reklam giydirme, Şile cam reklam giydirme, Tuzla cam reklam giydirme, Ümraniye cam reklam giydirme, Üsküdar cam reklam giydirme, Arnavutköy cam reklam giydirme, Avcılar cam reklam giydirme, Bağcılar cam reklam giydirme, Bahçelievler cam reklam giydirme, Bakırköy cam reklam giydirme, Başakşehir cam reklam giydirme, Bayrampaşa cam reklam giydirme, Beşiktaş cam reklam giydirme, Beylikdüzü cam reklam giydirme, Beyoğlu cam reklam giydirme, Büyükçekmece cam reklam giydirme, Çatalca cam reklam giydirme, Esenler cam reklam giydirme, Esenyurt cam reklam giydirme, Eyüp cam reklam giydirme, Fatih cam reklam giydirme, Gaziosmanpaşa cam reklam giydirme, Güngören cam reklam giydirme, Kağıthane cam reklam giydirme, Küçükçekmece cam reklam giydirme, Sarıyer cam reklam giydirme, Silivri cam reklam giydirme, Sultangazi cam reklam giydirme, Şişli cam reklam giydirme, Zeytinburnu cam reklam giydirme,