Cam Kumlama

Cam Kumlama fiyatları, cam kumlama modelleri, cam kumlama çeşitleri uygun fiyatlar ile burada. Tıkla, en ucuz cam kumlama seçenekleri ayağına gelsin.

Cam Kumlama

Cam kumlama ve kaplama örnekleri ile ilgili her türlü çözüm önerilerimiz ve sorularınız için 0534 897 1374 ve 0216 316 80 77 nolu telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Normal kumlu folyolar hafif grimsi olarak 122 cm eninde 50 metrelik bobinler halinde üretilmektedir. Vektörel olarak tasarlanan geometrik şekiller, logolar veya çizgiler makinalarda kesildikten sonra cama uygulanır kesilen vektörel şekiller sökülür, söküm yapılan yerlerden içeriyi kısım kısım görmek mümkündür.Bu tarz çalışmalar genellikle ofislere ayrı bir hava katması amacı ilede yapılmaktadır.Büyük olan camlarda birbirine sıfırlayarak veya 5 mm üzerine bindirmek kaydıyla istenilen ebatlarda üretilebilir.Kullanım amacı güneş ışığından tasarruf ederken dik gelen ve göz alan ışınlara karşı filtreleme görevi yaparak göz almasını önler ve ortalama % 90 içeriye ışık alarak içeriyi karartmaz.Kumlu folyo diye tabir ettiğimiz folyolar buzlu cam normundadır içerdeki kişiler çok flu şekilde görünür asla net belli olmaz. Fabrikasyon olarak cama kumlama yaptırmak hem meşakatli hemde daha masraflı bir iştir bunun yerine hiç cam sökmeden ortalık dağılmadan bir telefonla sipariş verip tasarım, baskı ve uygulama alanında konusunda uzman arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.Uygulama sonrasında ki tavsiyemiz folyo uygulanan camların 1 (Bir) Hafta süre ile kendi haline bırakılmasıdır. (Silme ve Yıkama işlemi yapmamanızdır) Böylece uygulanan folyo (dış mekan için maximum 3 yıl - İç makan için maximum 5 yıl) sıkıntısız bir şekilde uygulama yapılan camda kalacaktır, Böylece uzun bir süre bu camlarla alakalı tekrar işlem yaptırmanıza zaman kaybetmenize ve para harcamanıza gerek kalmayacaktır.Sipariş oluşturmak için lütfen videomuzu inceleyiniz.

Normal kumlu folyolar hafif grimsi olarak 122 cm eninde 50 metrelik bobinler halinde üretilmektedir. Aklınızdaki renk ve desen kombinasyonlarında veya işletmenizin kurumsal çizgisine yönelik baskılar yapabilmekteyiz. Büyük olan camlarda birbirine sıfırlayarak veya 5 mm üzerine bindirmek kaydıyla istenilen ebada üretilebilir. Kullanım amacı güneş ışığından tasarruf ederken dik gelen ve göz alan ışınlara karşı filtreleme görevi yaparak göz almasını önler ve ortalama % 90 içeriye ışık alarak içeriyi karartmaz.Kumlu folyo diye tabir ettiğimiz folyolar buzlu cam normundadır içerdeki kişiler çok flu şekilde gözünür asla net belli olmaz.

Ofis Cam Kumlama

Fabrikasyon olarak cama kumlama yaptırmak hem meşakatli hemde daha masraflı bir iştir bunun yerine hiç cam sökmeden ortalık dağılmadan bir telefonla sipariş verip tasarım, baskı ve uygulama alanında konusunda uzman arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.Uygulama sonrasında ki tavsiyemiz folyo uygulanan camların 1 (Bir) Hafta süre ile kendi haline bırakılmasıdır. (Silme ve Yıkama işlemi yapmamanızdır) Böylece uygulanan folyo (dış mekan için maximum 3 yıl - İç makan için maximum 5 yıl) sıkıntısız bir şekilde uygulama yapılan camda kalacaktır, Böylece uzun bir süre bu camlarla alakalı tekrar işlem yaptırmanıza zaman kaybetmenize ve para harcamanıza gerek kalmayacaktır.Sipariş oluşturmak için lütfen videomuzu inceleyiniz.

Ofis Cam Kumlama Folyosu Buzlu Cam Filmi 75 Cm X 5 Metre yorumlarını inceleyin, Size özel indirimli fiyata satın alın. Kumlama cam filmi Camkumlama'da! kumlama cam filmi modelleri, kumlama cam filmi özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile Camkumlama'da!

Avery Cam Kumlama Folyosu. Avery Dennison Kristal Cam Cam Filmi cam pencereler ve ekranlar, kapılar ve aynalardaki dekoratif ve fonksiyonel grafikler için uygundur. Avery Dennison Kristal Cam Cam Filmi ayrıca akrilik ve polikarbonat levhalar gibi diğer şeffaf ortamlarda da kullanılır.​

Dekoratif Cam Kumlama

Cam kumlama uygulaması genel olarak ofislerde çalışma alanlarının ayırılması ve dış uyaranlara karşı dikkat dağılmaması için kullanılır. Cam kumlama folyoları bulunduğu cam üzerinde arkadan ışık da almasıyla birlikte şık bir görüntü sağladığı için dekoratif olarak da avantajlı bir ürün olmaktadır. Cam kumlama folyolarının bir diğer özelliği de ışık geçirgen yapıya sahip olmalarıdır. Örneğin bir ofis camını diğer bölümden ayrılmak amacıyla renkli bir folyoyla kapatmak yerine cam kumlama folyosu uygulanması hem ışığı kesmemiş olur, hem de ortamın dekorunu güzelleştirmiş olur.

Cam kumlama folyoları güneşi tam anlamıyla kesmese de %40 oranında azaltmaktadır. Cam kumlama uygulamaları ofislerde olduğu gibi kuaför, güzellik merkezi ve benzeri yerlerde hem dekoratif olarak hem de dışarıdan görüntüyü kesmek için kullanılır. Camınıza kumlama uygulaması yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. A Kalite malzemelerle yıllarca sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz üretimler gerçekleştiriyoruz. Kumlama Markalarımız: Unifol, Oracal, LG, Avery Dennison, 3M, İsteğinize göre kumlama üzerine firma logonuz da eklenerek logonuza şık ve etkin bir görüntü kazandırılabilir.

Etiketler; Cam Kumlama, Ofis Cam Kumlama, İşyeri Cam Kumlama, Holding Cam Kumlama, Kurumsal Cam Kumlama, Kumlama Folyo, Kumlu Folyo, Buzlu Folyo, Gri Folyo, Kumlama Cam Folyosu, Cam Buzlu Folyo, Cam Kumlu Folyo, Ofis Kumlama, Kumlama, Kumlu Folyo Baskı, Cam Reklam Kumlama, Cam Kumlama Örnekleri, Kumlama Folyo Baksı, Buzlu Folyo Baksı, Kumlu Folyo Baskı,

​İstanbul'da cam kumlama hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul cam kumlama, Adalar cam kumlama, Ataşehir cam kumlama, Beykoz cam kumlama, Çekmeköy cam kumlama, Kadıköy cam kumlama, Kartal cam kumlama, Maltepe cam kumlama, Pendik cam kumlama, Sancaktepe cam kumlama, Sultanbeyli cam kumlama, Şile cam kumlama, Tuzla cam kumlama, Ümraniye cam kumlama, Üsküdar cam kumlama, Arnavutköy cam kumlama, Avcılar cam kumlama, Bağcılar cam kumlama, Bahçelievler cam kumlama, Bakırköy cam kumlama, Başakşehir cam kumlama, Bayrampaşa cam kumlama, Beşiktaş cam kumlama, Beylikdüzü cam kumlama, Beyoğlu cam kumlama, Büyükçekmece cam kumlama, Çatalca cam kumlama, Esenler cam kumlama, Esenyurt cam kumlama, Eyüp cam kumlama, Fatih cam kumlama, Gaziosmanpaşa cam kumlama, Güngören cam kumlama, Kâğıthane cam kumlama, Küçükçekmece cam kumlama, Sarıyer cam kumlama, Silivri cam kumlama, Sultangazi cam kumlama, Şişli cam kumlama, Zeytinburnu cam kumlama,