Buzlu Folyo

Buzlu cam folyolar daha çok banka, postane, sigorta işletmeleri, güzellik merkezleri gibi işyeri ya da işletmelerde tercih edilen ortama güzellik katmasının yanında cam kaplamanın arka kısmını da buzlandığı için göstermeyen bir üründür.

Buzlu Folyo

Bu yüzden buzlu cam folyoların kullanım alanlarına dikkat etmek gerekir. Banka tarzı işletmelerde ortam dekoratifliğini arttırmak için tercih edilse de güzellik merkezi ya da kafelerde tercih edilen modelleri gibi gösterişli desenlere yer verilmez. Ev dekorasyonunda tercih edecekseniz kullanacağınız alanın büyüklüğü kadar odanın genel dekorasyonuna da dikkat etmeniz gerekir. Eğer evinizde kullanacağınız bölüm modern ama minimal bir dekorasyona sahipse cam buzlama folyonuz da bu ortama uyum sağlamalıdır. Ev kullanımı için tercih ediyorsanız buzlu cam folyoyu kullanım alanınız sadece dekorasyon değil boyut açısından da oldukça önemlidir. Eğer pencerede kullanacaksanız pencerenin boyutunu buzlu cam folyosu almadan önce ölçmelisiniz.

 

Yapışkanlı ve yapışkansız modelleri olan buzlu cam folyolar çoğunlukla işyeri kullanımı için tercih edilmesine rağmen son zamanlarda ev kullanımda da tercih edilir. Ev ve işyeri dekorasyonunu güzelleştiren buzlu cam folyoların estetik görünüm dışındaki bir diğer özelliği de dışardan bakanın içeriyi görmesini engellemektir. Bu özelliği dolayısıyla işyeri kullanımında çalışanların birbirini görüp dikkatleri dağılmasın diye de kullanımı oldukça popülerdir. Özellikle bankacılık, sigorta şirketleri, güzellik merkezleri gibi işyerlerinde sıkça tercih edilir. Çalışanların bölümlerinin camla ayrıldığı bu tip işyerlerinde sade cam çirkin bir görünüm oluşturduğu için ortam dekoratifliği için buzlu cam folyolar tercih edilir. Fakat dekoratif buzlu cam folyolar banka ya da sigorta şirketi gibi daha resmi kurumlar için aşırı dikkat gösterişli ve dikkat dağıtıcı olmamalıdır. Ev kullanımında dekorasyon kadar dışardan içerinin görülmesini engellemek için camlı balkonlarda tercih edilir. Banyo kabini ya da mutfak penceresinde de sıkça tercih edilen buzlu cam folyolarda kullanım kolaylığı açısından statik yapışkanlı modelleri tercih etmek oldukça avantajlıdır.  

Ev ve işyerlerinizin şıklığını arttırmasının yanında özel hayatınızın gizliliğini de koruyan buzlu cam folyo fiyatları cam folyonun markasına ve sahip olduğu özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kullanım alanınız da buzlu cam folyonun fiyatını değiştiren bir faktördür. Evinizin camı için tercih edecekseniz güneşin zararlı ışınlarına karşı önleyici etkiye sahip olan modelleri tercih ederseniz perde, mobilya ve halılarınızın yıpranmasını önlediği için size tasarruf ettirir. Bu modelleri fiyat olarak diğerlerine oranla daha farklı olsa da kullanıcıya daha fazla tasarruf yaptırdığı için daha avantajlıdır. Yapışkanlı modelleri kolay monte imkanı, takıp çıkardığınızda yeninden takabilme özelliğine sahip olması ve yok olmayan yapışkanı ile size kullanım kolaylığı sağlar. Yapışkanlı modeller fiyat olarak yapışkansız olanlara oranla daha farklı fiyattan satışa sunulur. Eğer evinizin banyosunda duş kabininiz için tercih edecekseniz su ve neme karşı dayanıklı özelliğe sahip bir buzlu cam folyo tercih etmelisiniz. Buzlu cam folyonun nem ve suya dayanıklı olması da fiyatının değişimine katkı sağlayan bir faktördür.

Buzlu Folyo Cam Kaplama

Yapışkanlı Folyo Buzlu Cam Geniş Reklam Folyoları, Cam Vitray Folyolar, Oracal Yapışkanlı Folyo 1 metre ve katları olarak istediğiniz uzunlukta sipariş verebilirsiniz. Örnek: 3 metre almak istiyorsanız Oracal en uygun fiyatlarla.İstanbul'dan tüm Türkiye'ye online satış.

 

Kendinden yapışkanlı Buzlu Folyo, silinebilir, kaplama folyosu. Düz ve pürüzsüz tüm yüzeyler için uygundur. Su, nem ve sıvı yüzey temizliyicilere karşı dayanıklıdır, rahatlıkla silebilirsiniz. Pürüzsüz Saten Duvar, Cam, Ahşap, Plastik, Metal, Fayans, Dolap, Masa kaplayabilirsiniz. Statik cam folyo modelleri buzlu cam folyo görünüm ve renkli vitray cam film görünümünde çeşitleri mevcuttur. Ayrıca ışık koşullarına göre renk değiştiren statik cam filmleri modelleri de bulunmaktadır.

Kumlama Folyo - Buzlu Cam Filmi - Kumlama folyo ile cam yüzeyleri arkasını göstermeyen buzlu cama çevirebilirsiniz. Removable yapışkanı sayesinde camdan söktüğünüzde yapışkan artığı bırakmaz. Kumlama Folyo Ebatları ve Fiyatlandırma - Ürünümüz 1,27m x 50m rulolar halinde satılmaktadır. İsterseniz parça olarak da alabilirsiniz. Aldığınız parçanın birim fiyatı, parçanın toplam uzunluğuna göre değişir. Fiyatlandırma detaylarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Buzlu Folyo Cam Giydirme

Kumlu ve Buzlu cam folyoları daha çok ofis camlarını kumlamada ve dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Kumlama folyo kaplamaları hem dijital baskı hem de naturel olarak firmamız personelleri tarafından istemiş olduğunuz desenler ve renklerde dekoratif tasarımlar oluşturularak titizlikle uygulanmaktadır.

Kumlu Folyo (Buzlu Folyo) cam uygulamalarında, ofislerde iç mekanın şıklığı için ve aynı zamanda buğulu bir görüntü yakalamak için kullanılır. Kumlama folyo, transparan cam, kumlama ya da buzlu cam efekti yapmak için içerisinin görünmemesini ya da bulanık gözükmesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca İ mekan ve dış mekanlardaki cam bölmeleri dekore etmek için de kullanılmaktadır.

Etiketler; Kumlama Folyo Fiyatları, Buzlu Folyo, Buzlu Folyo Buzlu, Folyo Cam Kaplama Uygulamaları, Buzlu Folyo Kendinden Yapışkanlı, Cam Buzlu Folyo, Buzlu Cam Folyo Fiyatları, Buzlu (Cam Dekor) Folyo, Yapışkanlı Folyo, Kumlama Cam Folyo, Buzlu Folyo Uygulama Örnekleri, Buzlu Folyo Baskı, Gri Buzlu Folyo, Buzlu Folyo Çeşitleri, Kumlama Folyo Kaplama, Buzlu Folyo Uygulaması,

​İstanbul'da buzlu folyo hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul buzlu folyo, Adalar buzlu folyo, Ataşehir buzlu folyo, Beykoz buzlu folyo, Çekmeköy buzlu folyo, Kadıköy buzlu folyo, Kartal buzlu folyo, Maltepe buzlu folyo, Pendik buzlu folyo, Sancaktepe buzlu folyo, Sultanbeyli buzlu folyo, Şile buzlu folyo, Tuzla buzlu folyo, Ümraniye buzlu folyo, Üsküdar buzlu folyo, Arnavutköy buzlu folyo, Avcılar buzlu folyo, Bağcılar buzlu folyo, Bahçelievler buzlu folyo, Bakırköy buzlu folyo, Başakşehir buzlu folyo, Bayrampaşa buzlu folyo, Beşiktaş buzlu folyo, Beylikdüzü buzlu folyo, Beyoğlu buzlu folyo, Büyükçekmece buzlu folyo, Çatalca buzlu folyo, Esenler buzlu folyo, Esenyurt buzlu folyo, Eyüp buzlu folyo, Fatih buzlu folyo, Gaziosmanpaşa buzlu folyo, Güngören buzlu folyo, Kağıthane buzlu folyo, Küçükçekmece buzlu folyo, Sarıyer buzlu folyo, Silivri buzlu folyo, Sultangazi buzlu folyo, Şişli buzlu folyo, Zeytinburnu buzlu folyo,