Branda Dijital Baskı

Branda dijital baskı, vinil branda afiş olarak da adlandırılır. Vinil üstüne dijital baskı yöntemleri uygulanarak gerçekleştirilen branda baskı, özellikle yerel reklamcılığın vazgeçilmezidir.

Branda Dijital Baskı

440gr Vinil branda baskı, kalın branda olup genellikle büyük ebat baskı, cephe kaplama, büyük ebat pankart, tabela, düğünler, evlilik teklifi pankartları, doğum günü afişleri, emlak afişleri ve daha bir çok ürünlerde kullanılan malzeme cinsidir. Büyük ebatlar için kullanılması önerilir. Metrekaresi ölçülmesi için soldan sağa ve yukarıdan aşağının ölçüleri alınıp bir biri ile çarpılır.  Web sitemiz üzerinden artık sizler çok kolay m2 hesaplamaları online olarak yapabilirsiniz.

En çok tercih edilen kullanım alanları ise büyük ebat afiş, cephe kaplama, tabela, pole banner ve pankart ürünlerinde tercih edebilirsiniz.

En ve boy ölçülerinizi santimetre cinsinden giriniz. Örnek: 150×200 (cm yazmanıza gerek yoktur.) size toplam metrekaresini ve toplam tutarı otomatik olarak hesaplayacaktır. Hazır tasarımlar da harf hatası, gibi diğer hatalar tarafımızca kontrol edilip sizlerden son onay alındıktan sonra baskı işlemine geçmektedir. Hazır tasarım gönderdiğiniz de gözden kaçan hatalardan firmamız sorumlu değildir. Tasarımınız hazır ve ihtiyacınız olan ürün hakkında bilginiz var ise işlemlerinizi hızlı şekilde yapmanıza olanak sağlamak için bu sistem oluşturulmuştur.

Ucuz Branda Baskı Fiyatları

M2 hesaplamanın çalışması için minimum 6 m2 üzeri bir baskınızın olması gerekmektedir. Bunun altında ki baskı siparişleriniz için özel fiyat oluşturulmaktadır.

Bu ürün ince branda olup kısa süreli etkinlik ve duyurular için kullanılmaktadır. Dış mekanda uzun süreli kullanımlara uygun değildir. Branda (dijital – baskı) PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.

Bugün oldukça geniş bir alana yayılmış olan Branda Dijital Baskı Nedir? Dediğinizde afis, poster, bina cephe germe, fuar stand baskısı, pankart, sahne organizasyonları ve daha sayılabilir pek çok alanda uygulanan çalışmalarda reklam amaçlı kullanılan bir baskı malzemesidir diyebiliriz. İstenilen ebatlarda baskıya ön vermesi gibi diğer baskı malzemelerine oranla oldukça düşük maliyet içermesi de tercih edilme sebeplerinden biri olmaktadır. İç ve dış mekan baskılarına uygun yapıda üretilen malzeme, iç mekanlarda kullanılacağı zaman kişilerin özellikle çocukların dokunma ve koklama ihtimaline karşın sağlığa zararsız boyaların kullanımı ile baskının gerçekleşmesi atlanılmaması gereken önemli bir husustur. Dış mekanlarda kullanılacak olan branda-vinil üzerine ise solvent bazlı boya kullanımı yapılabilinir.

Avrupa Branda Dijital Baskı

Ajans, Reklam, Kurumsal Firma veya Kişisel Olarak mı Kullanacaksınız. Branda Dijital Baskı Merkezi üretici firma olduğu için ister ajans, ister reklam, ister kurumsal firma veya isterseniz kişisel olarak kullanım için her sektöre özel çözümlerimiz vardır. Bu çözümler ve ayrıcalıklardan faydalanmak için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Vinil brandalar Türkiye hava şartlarında kullanım amacına göre dayanıklılık süresi değişebilir. Normal afiş olarak göz önünde bulundurursanız. En az 1,5 yıl ortama ayak uydurur. Tabi şiddetli fırtına, yağmur ve aşırı soğuk ortamlarına maruz kalmazsa. Vinil branda dijital baskılar da boyaların dayanıklılık süresi ise baskıdaki yoğunluğa göre değişebilir. Minimum 2 yıl ile 5 yıl arası değişmektedir. Bu baskı kalitesinde ne kadar çok yoğun ve orijinal boya kullanıma ile alakalıdır. Ayrıca baskılar güneşli ortamlarda çok uzun süre kalırsa da bu süre biraz daha kısalabilir.

Etiketler; Ucuz Branda Baskı, Branda Dijital Baskı, Branda Baskı Fiyatları, Branda Baskı M2 Fiyatı, Branda Baskı Metrekare Fiyatı, Branda Baskı Nedir, İnce Branda Baskı, İnce Vinil, İnce Vinil Baskı, Vinil Baskı, Vinil Baskı Fiyatı, Vinil Baskı Fiyatları, Vinil Baskı M2 Fiyatı, Vinil Baskı M2 Fiyatları, Vinil Baskı Nedir, Vinil Branda Baskı, Vinil Branda Baskı M2 Fiyatı, Dijital Branda Baskı

​İstanbul'da branda dijital baskı hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul branda dijital baskı, Adalar branda dijital baskı, Ataşehir branda dijital baskı, Beykoz branda dijital baskı, Çekmeköy branda dijital baskı, Kadıköy branda dijital baskı, Kartal branda dijital baskı, Maltepe branda dijital baskı, Pendik branda dijital baskı, Sancaktepe branda dijital baskı, Sultanbeyli branda dijital baskı, Şile branda dijital baskı, Tuzla branda dijital baskı, Ümraniye branda dijital baskı, Üsküdar branda dijital baskı, Arnavutköy branda dijital baskı, Avcılar branda dijital baskı, Bağcılar branda dijital baskı, Bahçelievler branda dijital baskı, Bakırköy branda dijital baskı, Başakşehir branda dijital baskı, Bayrampaşa branda dijital baskı, Beşiktaş branda dijital baskı, Beylikdüzü branda dijital baskı, Beyoğlu branda dijital baskı, Büyükçekmece branda dijital baskı, Çatalca branda dijital baskı, Esenler branda dijital baskı, Esenyurt branda dijital baskı, Eyüp branda dijital baskı, Fatih branda dijital baskı, Gaziosmanpaşa branda dijital baskı, Güngören branda dijital baskı, Kâğıthane branda dijital baskı, Küçükçekmece branda dijital baskı, Sarıyer branda dijital baskı, Silivri branda dijital baskı, Sultangazi branda dijital baskı, Şişli branda dijital baskı, Zeytinburnu branda dijital baskı,