Ayaklı Fotoblok Baskı

5mm Fotoblok; Dijital Baskı; Koruyucu Selefon; Karton Ayak; Cut Out Özel Kesim. Karton Ayaklı Poster. Sipariş İçin. Fotoblok Baskı, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş ya da posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir.

Ayaklı Fotoblok Baskı

Fotoblok konusunda uzun yıllar üretim yapan firmamız ister bir ister bin adet olsun aynı kalite ve hizmetle türkiyenin her yerine kargo ile göndermektedir. Siparişinizi verin ve arkanıza yaslanın pişman olmayacaksınız.

3 ve 5mm Fotoblok Dijital Baskılı, Fotoblok 3mm 5mm 10mm olarak kesimi kolay hafif montajı son kullanıcıya hitap eden üzerine yapıştırıcı ile dijital çıktıları yapıştırması kolay olan yada baskı alınan etiketleri yapıştırmada pano olarak kullanılan etkili bir tanıtım ve reklam aracıdır birçok aktivitede ve yönlendirmedede kullanılmaktadır.

Karton Ayaklı Fotoblok Poster, Karton ayaklı poster dijital baskı alınan etiket (sticker) üzerine yapıştırılarak reklam tanıtım yönlendirme ve etkinliklerde kullanılan arkasına karton ayak takılarak hafif 3mm 5mm fotobloktan yapılan en uygun tanıtım araçlarındandır.

Ayaklı Fotoblok Poster Panoları

Ayaklı Fotoblok Baskı, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş  ya da posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir. İç mekânda kullanılmaktadır. Üzerine laminasyon uygulandığı taktirde kırılma ve buruşma gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre dayanmaktadır. Fotoblok afişler posterler arkasına çift taraflı bant veya silikonla kolayca duvara, cama yapıştırmaktadır. Ayaklık takılarak yerde kolayca durması sağlanmaktadır. Fotoblok afişler\posterler için ekstra çerçeveye  gerek yoktur.

Fotoblok Baskı: Kartondan daha kalın içi sıkıştırılmış sünger gibi bor kağıt çeşididir. Kalınlığı 5mm olup, plaka ölçüsü 156*305 cm’dir. Folyo baskıları fotoblok üzerine sıvama yapılmaktadır. Ayrıca çerçeve olarak arkasına ayak takılmaktadır ve  misina ile dönkart olarak da kullanılmaktadır.

Özellikle dijital baskı zeminlerinde  fotoğraf zemini, poster, pankart uygulamalarında, grafik , tasarım, mimari iç mekan uygulamalarında ve üç boyutlu işlerde hafif oluşu ve düz zemininden dolayı tercih edilmektedir.

Ayaklı Fotoblok 50x70 cm - 70x100 cm - 100x100 cm

Fotoblok, 5mm kalınlığında bayaz yüzeyli yumuşak bir malzeme olup, iç mekan alanlarda ayaklı veya tablo olarak kullanılan bir malzemedir. dijital folyo baskısı yüzeye uygulanır. Fotobloklar dekota malzemey göre daha yumuşaktır ve çabuk zarar görürler. Fotoblok ebatları 35x50 cm 50x70cm ve 70x100 cm dir.

Baskı çözünürlüğü 1200dpi'dır. Karton ayaklı poster fiyatları. Karton ayaklı poster fiyatı mukavva, fotoblok yada foreks malzeme kullanımına göre değişmektedir.

Etiketler; Ayaklı Reklam Panosu, Ayaklı Reklam Standı, Ayaklı Reklam Tabelası Fiyatları, Reklam Panosu Örnekleri, Reklam Panosu, Dış Mekan Reklam Panosu, Dükkan Reklam Panoları, Reklam Panosu Fiyatları, Yürüyen Reklam Panosu, 50x70 Ayaklı Fotoblok, 70x100 Ayaklı Fotoblok, 100x100 Ayaklı Fotoblok, Ayaklı Afiş, Ayaklı Reklam Panosu, Afiş Standi, Ayaklı Reklam Standi, Duvar Reklam Panosu, Reklam Panosu Örnekleri, Ayaklı Reklam Panosu Fiyatları, Ayaklı Karton Reklam Panosu, Parça Dekota, Dekota Fabrikası, 5 Mm Dekota, 3 Mm Dekota, 2 Mm Dekota, 10 Mm Siyah Dekota, Kirmizi Dekota, Ucuz Dekota Fiyatları, Ayaklı Fotoblok Baskı, Fotoblok Baskı Ücretleri, Fotoblok Baskı İstanbul, Ayaklı Karton Pano, 70x100 Fotoblok Baskı Fiyat, Fotoblok Baskı Nasil Yapilir, Fotoblok Baskı Ne Kadar Sürer, Fotoblok Baskı İstanbul,

​İstanbul'da ayaklı fotoblok baksı hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul ayaklı fotoblok baskı, Adalar ayaklı fotoblok baskı, Ataşehir ayaklı fotoblok baskı, Beykoz ayaklı fotoblok baskı, Çekmeköy ayaklı fotoblok baskı, Kadıköy ayaklı fotoblok baskı, Kartal ayaklı fotoblok baskı, Maltepe ayaklı fotoblok baskı, Pendik ayaklı fotoblok baskı, Sancaktepe ayaklı fotoblok baskı, Sultanbeyli ayaklı fotoblok baskı, Şile ayaklı fotoblok baskı, Tuzla ayaklı fotoblok baskı, Ümraniye ayaklı fotoblok baskı, Üsküdar ayaklı fotoblok baskı, Arnavutköy ayaklı fotoblok baskı, Avcılar ayaklı fotoblok baskı, Bağcılar ayaklı fotoblok baskı, Bahçelievler ayaklı fotoblok baskı, Bakırköy ayaklı fotoblok baskı, Başakşehir ayaklı fotoblok baskı, Bayrampaşa ayaklı fotoblok baskı, Beşiktaş ayaklı fotoblok baskı, Beylikdüzü ayaklı fotoblok baskı, Beyoğlu ayaklı fotoblok baskı, Büyükçekmece ayaklı fotoblok baskı, Çatalca ayaklı fotoblok baskı, Esenler ayaklı fotoblok baskı, Esenyurt ayaklı fotoblok baskı, Eyüp ayaklı fotoblok baskı, Fatih ayaklı fotoblok baskı, Gaziosmanpaşa ayaklı fotoblok baskı, Güngören ayaklı fotoblok baskı, Kâğıthane ayaklı fotoblok baskı, Küçükçekmece ayaklı fotoblok baskı, Sarıyer ayaklı fotoblok baskı, Silivri ayaklı fotoblok baskı, Sultangazi ayaklı fotoblok baskı, Şişli ayaklı fotoblok baskı, Zeytinburnu ayaklı fotoblok baskı,