Afişçi

Afişçi branda baskılarda en uygun vinil branda afiş fiyatları. Üstelik ücretsiz tasarım ve kargo fırsatıyla, kredi kartına 12 taksit kapınıza teslim. Çok kısa bi sürede afişçi ve branda baskıları ve diğer baskılardan hemen yapıp verme imkanımız vardır.

Afişçi

Afişçi, afiş reklam, vinil afiş, bayrak, raket-reklam pano baskı, billboard, mech baskı, one way vision, roll up baskı, sopalı afiş, totem reklam, seçim afişleri, bez afiş, sopalı afiş, sopalı bez afiş. Dijital baskı merkeziyle, günlük ortalama 3000 m2 baskı yaparak siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunar.

Afişçi branda üzerine plother kesim makinalarında folyo (arkası yapışkan) kesim yazı uygulamaları yapılmaktadır. Renk solmasına ve hava şartlarına daha dayanıklı bir üründür. Dijital baskı makineleri hayatımıza girdikten sonra branda afişler yerini vinil baskı afişlere bırakmıştır. Branda baskılarda işçilik biraz daha fazladır. Vinil baskı olan afişler bilgisayar ortamında grafik tasarımı yapıldıktan sonra tasarımdaki gibi dijital baskı makinalarından çok kısa sürede hazır edilir.

Branda Afiş; Dijital baskı makinaları hayatımıza girmeden önce dayanıklılık açısından kullanılan naylonumsu malzeme olan branda üzerine yapılan reklam tasarımlarına branda afiş denir. Genel olarak tercih edilen ana renkleri bulunmaktadır.

Afiş Firması

Vinil Afiş; vinil kimyasal bir maddedir. PVC kategorisinde olan bir üründür. Dayanıklı olması nedeni ile oldukça uzun ömürlüdür. Bu sebeple de dış etmenlerden kolay kolay zarar görmemektedir. Hafif olması nedeni ile üzerine kolay bir şekilde baskı yapılabilmektedir. Bu sebeple baskı sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Vinil, dijital baskı sektöründe en fazla kullanılan malzemelerden bir tanesidir. Uygun fiyatlı ve dayanıklı bir ürün olması sebebi ile de çokça tercih edilmektedir. Bu sebeple kaliteli dijital baskılar üretilmesine olanak sağlamaktadır. Vinil, afiş baskılarında, tabela görsellerinde ve reklam alanı büyük olan bina cephelerinde sıkça kullanılmaktadır.Vinilin kalite olarak çin ve avrupa olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. gramaj olarakta değişmektedir.

Mesh baskı; deliklerin olduğu brandalara baskının yapılması ile mümkün olmaktadır. Özellikle dijital baskılarda  yüz güldüren sonuç doğurmakta olan mesh baskılar dökme ve lamine olarak  farklı uygulamaya tabidir. Ülkemiz bulunduğu coğrafi konumdan ötürü çeşitli hava şartlarına maruz kalmaktadır. Yani bazen sert geçen iklim, mesh baskılar sayesinde reklamınızı korumaya devam etmektedir. Reklamlarınızın dayanıklı olması için sizlerde tercihlerinizi mesh baskılardan yana kullanmalısınız. Meşh baskı ile binalarınızı komple kapatabilmektesiniz. Havayı geçiren özellikte olduğundan ötürü de binaya zarar verme gibi bir durumu yoktur. Meşh malzemesi delikli ve havayı geçiren bir malzeme olduğu için büyük binalarda cephe sistemlerinde kullanılabilir. Binanın bir cephesine asılan mesh baskı reklamı bina içinden pencereden bakıldığında sanki dışarıda afiş yokmuş gibi görünmektedir. Fakat dışarıdan bakıldığında sadece reklam görünür. Bu malzeme one way vision folyo baskı ile aynı özellikleri taşımaktadır.

Afiş; bir ürünü tanıtmak, bilgi vermek, herkese duyurabilmek için bez, branda, naylon, kağıt vs. ürünler üzerine hazırlanmış, grafik tasarımla geliştirilmiş, kalabalıkların görebileceği yerlere asılmış, dikkat çekmek için kullanılan duyurulardır. Günümüz şartlarında gelişen makina parkuru sayesinde afiş sistemlerinin devasal boyutlarda üretimi yapılarak bina cephe giydirme sistemlerindede kullanılmaktadır. İstenilen renklerde, resimli grafik çalışmaları yapmak mümkündür. Dijital baskı makinalarında püskürtme solvent boyalarla yapılan afişler uzun süre dayanıklıdır. Hemen hemen her yerde görebileceğimiz afiş çeşitleri, branda afiş, vinil (vinly) afiş, bez afiş, meşh afiş gibi çeşitleri bulunmaktadır. Afişler; eleman ilanı afişi, kiralık afişi, satılık afişi, emlak afişi, seçim afişi, kampanya afişi, indirim afişi, doğum günü afişi, evlilik teklifi afişi gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Afiş bazı kişiler tarafında pankart yada ilan olarakta telafuz edilmektedir. Afiş imalatı, afiş baskısı, afiş grafik tasarımlarını yapan kişiye afişçi denir. Her türlü ekonomik ve kaliteli afiş siparişiniz için afişçiniz İstanbul'da ve İstanbul

Vinil Branda Afiş İmalatı

Afişçi, markanızı büyük kitlelerle buluşturmak için en etkili iletişim araçlarından biridir. Hem iç mekanlarda hem de sokak, bina duvarları ve toplu ulaşım araçları gibi dış mekanlarda kullanabileceğiniz afiş baskı, tek bir gün içerisinde bile binlerce farklı kişiye ulaşmanıza olanak sağlar. Dikkat çekici bir tasarım ve slogan sayesinde bir anda büyük etki yaratmanız mümkündür. Hedef kitlenizin en çok ziyaret ettiği mekanlarda yer vereceğiniz afişler, markanızın uzun süre akılda kalmasına yardımcı olur.

Afişler, kurumsal firmaların kullandığı bir iletişim yöntemi olarak her zaman popülaritesini koruyor. Birbirinden yaratıcı tasarımlara imza atarak dikkatleri üzerine çekme imkanına sahip olan firmalar, Vinil branda afiş imalatı kalitesiyle basılan afişlerin yazılı ve görsel gücünden faydalanarak kısa sürede büyük etki yaratmaktadırlar.

Etiketler; Afişçi, Afiş, Afiş Yaptırma, Online Afiş Hazırlama Ücretsiz, Reklam Afiş Fiyatları, Evde Afiş Hazırlama, Afiş Hazırlama Programı, Kağıt Afiş Fiyatları, Afiş, 50x70 Afiş Fiyatları, Afiş Branda Fiyatları, Branda Afiş Doğum Günü, Branda Baskı, Online Branda Baski, Branda Afiş Fiyatlari Istanbul, Pankart Fiyatlari, Vinil Branda Fiyatları, Vinil Branda Baski, Branda Baskı, Branda Afiş Baskı, Afiş Baskı, Afiş Branda, Vinil Afiş, Branda Vinil Afiş, 70x100 Afiş, 100x100 Afiş, Acil Afiş, Afiş Firması, Afiş Firmaları,

​İstanbul'da afişçi hizmeti verdiğimiz ilçeler.

İstanbul afişçi, Adalar afişçi, Ataşehir afişçi, Beykoz afişçi, Çekmeköy afişçi, Kadıköy afişçi, Kartal afişçi, Maltepe afişçi, Pendik afişçi, Sancaktepe afişçi, Sultanbeyli afişçi, Şile afişçi, Tuzla afişçi, Ümraniye afişçi, Üsküdar afişçi, Arnavutköy afişçi, Avcılar afişçi, Bağcılar afişçi, Bahçelievler afişçi, Bakırköy afişçi, Başakşehir afişçi, Bayrampaşa afişçi, Beşiktaş afişçi, Beylikdüzü afişçi, Beyoğlu afişçi, Büyükçekmece afişçi, Çatalca afişçi, Esenler afişçi, Esenyurt afişçi, Eyüp afişçi, Fatih afişçi, Gaziosmanpaşa afişçi, Güngören afişçi, Kâğıthane afişçi, Küçükçekmece afişçi, Sarıyer afişçi, Silivri afişçi, Sultangazi afişçi, Şişli afişçi, Zeytinburnu afişçi,