Adalar X Banner

Adalar da x banner hizmetlerimiz; X Banner Stand, Vinil X Banner, X Banner Reklam, L Banner, Organizasyon Fuar X Banner, X Banner Fiyat vb.Adalar X Banner


Adalar x banner dünyanın en çok tercih edilen ekonomik görsel sunum sistemidir. Promosyonel olarakta kullanılabilir. Plastik ve metal den üretilmiştir.


X Banner


X Banner firmanızın öne çıkarmak istediği görseli gergin bir şekilde tutarak daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayan bir reklam ürünüdür. X Banner baskı özellikle iç-dış mekanlarda firmaların öne çıkarmak istediği içeriği sergilemek için kullanılır.


X Banner baskı mağazalarda, ofislerde, sergi, fuar ve etkinliklerde kullanılabilir. Diğer reklam ürünlerine kıyasla çok daha geniş kullanım alanı ve dikkat çekiciliği ile çok tercih edilen bir üründür. X Bannerlarda basım kalitesi ve malzeme kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle, dijitalbaskı ile çalışarak en uygun fiyatlarla X Banner baskı siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.


X Banner Özellikleri


X Banner, dünyanın en çok tercih edilen ekonomik görsellerindendir.. Aynı zamanda hem kurulumu hem de görsel yenilemesi ile oldukça pratik ve kolay ürünümüzdür.

X Banner 80x180 cm çok tercih edilmesinin bir başka nedenide uzun ömürlü olmasıdır. Kalitelidir ve fiyatı oldukça makuldur.X banner baskısı dijital baskıdır,kullanılan baskı materyali vinildir(Branda).Dijital baskı ölçüsü 80x180 cm dir.

X Banner 80x180 cm in fiyatının çok uygun olmasının dışında, mekanlarınızın içinde veya fuarlarınızda taşıma çantasıyla oldukça rahat taşınabilmektedir.

Örümcek Stand, Centro Stand, Centro Masa, Panset Stand, Panset Masa, Örümcek Masa ile kombine olarak kullanılmaktadır.


X Banner Vinil Baskı

♦ Mağaza ve Showroom Girişleri

♦ Toplantı Odaları

♦ Fuar Alanları

♦ Ürün Stantları

♦ Marketler

♦ Seminerler

♦ Alışveriş Merkezleri


X Banner dünyanın en çok tercih edilen ekonomik görsel sunum sistemidir. Promosyonel olarakta kullanılabilir. Plastik ve metal den üretilmiştir. Gergi sitemi ile görseli gergin tutarak güzel bir görünüm sağlar. Kullanılan baskı materyali dijital baskılı avrupa vinil’dir (branda). Çok hafif bir yapıya sahiptir. Taşıma çantası ile kolayca taşınabilir (siyah). Kurulum için herhangi bir el aletine gerek yoktur geçme sistemi ile bir kaç dakika içinde kurulur. Aşağıdan ürünleri seçerek fiyatlarına, teknik özelliklerine ve sipariş bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Adalar X Banner Satndlar, AVM, Fuar, kongre, seminer, mağaza vitrinleri gibi alanlarda kurulum ve taşıma kolaylığından tercih edilmektedir.


İstanbul Adalar'da X Banner Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler.


  • Adalar X Banner

  • Burgazada X Banner

  • Heybeliada X Banner

  • Kınalıada X Banner

  • Büyükada X Banner

  • Maden X Banner

  • Nizam X Banner