Adalar Fotoblok Baskı

Fotoblok baskı olarak İstanbul Adalar ilçesine ayaklı poster fotoblok ve dijital baskı gibi hizmetlerinin üretim imalat hizmeti sunmaktayız.Adalar Fotoblok Baskı


Adalar Fotoblok baskı fiyatları, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş ya da fotoblok baskı posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir.


Adalar Fotoblok Baskı 5mm – İç Mekan Baskı Mat & Parlak Ürün 5mm fotoblok üzerine iç mekan dijital baskı sıvanarak üretilir, Farklı ebatlardaki ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fatoblok baskılarını CANON fotoğraf yazılarında yapıyoruz, pigment bazlı boyalar kullanan baskı makinelerimiz güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır ve fotoğraf kalitesindedir.


Adalar Fotoblok Baskı ürününü ve diğer tüm Baskı Hediyelik Çeşitlerini hemen online incele. Fotoblok Baskı en uygun ve en kaliteli ürünler için İstanbuldijitalbaski.net'e tıklayınız. İncelemek ve satın almak için hemen tıklayın!


Fotoblok baskı birçok firma tarafından çok şık kullanılır. Özellikle mağaza vitrinlerinde, etkinliklerde ve fuarlarda kullanılan Forex baskılar hafif tasarımı ve portatif kullanımı ile birçok avantaj sağlar. Fotoğraflarınızı da bastırıp duvarlarınızı bile süsleyebilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniştir.


Fotoblok Baskı


Fotoblok baskı fiyatları, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş ya da fotoblok baskı posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir. Kartondan daha kalın, içi süngerimsi başka bir deyişle sıkıştırılmış bir kağıt çeşididir. Ayrıca forekse göre daha hafiftir. Bununla beraber iç mekân da kullanılmaktadır. Aynı zamanda üzerine laminasyon uygulandığı taktirde kırılma ve buruşma gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre dayanmaktadır.


Fotobloklu afişler posterler arkasına çift taraflı bant veya silikonla kolayca duvara, cama yapıştırılabilir. Ayrıca tercihe göre arkasına ayaklık takılarak yerde kolayca durması da sağlanabilir. Fotoblok yapılmış afişler posterler için ekstra çerçeveye gerek yoktur.


Genellikle arkasına ayak takılarak kullanılır. Ancak isteğe göre delinerek misina ile dönkart olarak da kullanılmaktadır.


Ayrıca maliyet bakımından oldukça uygun fiyatlıdır. Bununla beraber kullanım alanı oldukça geniş olan ürünler arasındadır. Duvarlarda, çerçevelerde, tabelalarda, stand uygulamalarında veya reklam amaçlı birçok dış mekan alanında kullanılmaktadır.


AVM’ler, mağaza vitrinleri, sinemalar, restoranlar veya sinema salonları gibi birçok alanda bu ürünleri görmek mümkündür.


Fotoblok Nedir?


Fotoblok baskılar fotoğraf kağıdının köpüklü maket kartonuna sıvanmasıyla yapılır. Sitemizden satın alacağınız fotoblok ürünü, yapışkanlı fotobloğa fotoğraf kağıdının sıvanmasıyla yapılır. Kısaca işlemden bahsedersek beyaz renkte 100x150 santimetre ebatlarında hazır olarak alınan fotoblok plakaları istenilen ebatta kesilir. Daha sonra fotoğraf baskısı fotoblok üzerine yerleştirilir ve sıvama işlemi tamamlanır. Fotoblok baskı istenilen her ebatta yapılabilir. Farklı ebatlar için lütfen iletişime geçin. Kişiye özel fotoblok baskılar 2 iş günü içerisinde kargolanır. Adalar fotoblok mağazamızdan teslim almak isterseniz, siparişten bir gün sonra teslim alabilirsiniz.


Duvarlarınızda sade bir dekor hazırlamak, biliglendirme afişleri dekoratif hale getirmek ya da bir proje sunumu için baskı yaptırmanız gerekiyorsa fotoblok baskı ürünü tam size göre. Dilediğiniz fotoğrafı yükleyerek fotoblok ürünü size özel hazırlatabilirsiniz.


Fotoblok baskılarda baskı yüzeyi olarak yüksek kalite fotoğraf kağıdı kullanıldığı için en net ve en doğru renklerde fotobolğunuz hazırlanır.


İstanbul Adalar'da Fotoblok Baskı Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler.


  • Adalar Fotoblok Baskı

  • Burgazada Fotoblok Baskı

  • Heybeliada Fotoblok Baskı

  • Kınalıada Fotoblok Baskı

  • Büyükada Fotoblok Baskı

  • Maden Fotoblok Baskı

  • Nizam Fotoblok Baskı