Adalar Etiket Baskı

Adalar etiket baskı ve dijital baskı hizmetleri vermekteyiz. Her türlü reklam çalışmalarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Adalar Etiket Baskı


Türkiye’nin en hızlı etiket dijital baskı merkezinden (Adalar Etiket Baskı) siparişi verebilirsiniz. Reklam ihtiyaçlarınıza ekonomik fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz.


Adalar etiket baskı, firmamız siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaç taleplerini en iyi şekilde karşılamak için en geniş yelpazede ürün ve hizmeti sizlere sunmaktadır. Firmamız daima müşteri beğenisini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak amacı ile işini yapmış olmaktadır.


Adalar Sticker/Etiket Çıkartma Baskı


Etiket / Sticker Hakkında


Etiketler, firmanızın birçok alanda tanınması için oldukça etkili bir yöntem. Örneğin satış elemanlarınızın kullandığı şirket arabalarından çeşitli etkinlik ve sponsorluklara kadar kullanabileceğiniz etiketler, tanıtım amaçlı kullanıldığında, oldukça akılda kalıcı bir etki bırakıyor. Etiket baskılarının fiyatları, boyutları ve çeşitlerine göre farklılık gösteriyor. Etiket bastırmak için 5 cm’den 20 cm’ye kadar birçok boyut seçeneği var. Kullanacağınız alana ve kendinize uygun bir etiket boyutu bulduysanız, sitemiz üzerinden online sticker basım fiyatınıöğrenebilirsiniz. Çıkartma baskı fiyatlarının adet, çeşit ve boyuta göre değişkenlik gösterdiğini unutmayın.


Adalar Etiket/Sticker Çeşitleri


Etiket/Sticker


Dijitalbaskı'da 90 gr. kuşe kağıda bastırabileceğiniz etiket ürününü siparişini, 5.2x5.2 cm, 8.4x5.2 cm, a4 , a5, a6 ebatlarından birini seçerek ve sonrasında tasarım dosyanızı siteye yükleyerek online olarak verebilirsiniz. Kuşe etiket/sticker fiyatları sipariş vereceğiniz ebada göre değişkenlik göstermektedir.


Opak Etiket/Sticker


Opak malzemeden yapılan opak etiket/sticker ürünü suya dayanıklı bir üründür. 3x3, 5x5, 7x7 ve 10x10 cm ebatlarından birini ve kare, yuvarlak ve çiçek şekilli kesimlerinden birini seçerek opak etiket siparişinizi hemen online olarak verebilirsiniz. Opak etiket baskı fiyatları seçeceğiniz ebat ve kesim özellliklerine göre değişkenlik göstermektedir.


Adalar Şeffaf Etiket/Sticker


Şeffaf etiket/sticker ,Şeffaf etiket ya da transparan etiket olarak da bilinir. Adalar şeffaf etiket baskılar suya dayanıklıdır ve yapıştırılan yüzeyin rengini ve dokusunu kapatmaz. 3x3, 5x5, 7x7 ve 10x10 cm olarak sipariş verebileceğiniz şeffaf etiket baskısınu dilerseniz kare, yuvarlak ya da çiçek şekilli olarak da bastırabilirsiniz. Şeffaf etiket baskı fiyatları ebat ve kesim özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.


Bastıracağınız etiketlerin üzerinde yer almasını istediklerinizi tasarladıktan sonra, sistemine yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra reklam ekibi çalışmalara başlıyor ve istediğiniz boyuttaki etiketleri hazırlıyor. Tüm işlemler bittiğinde, sticker/etiket baskılarınız belirlenen günde adresinize ulaşıyor. Dikkat çekmenizi sağlayacak etiketleri, farklı tasarımlarda hazırlatarak, insanların bilgisayarlarına, defterlerine veya odalarına yapıştıracakları şekilde de dağıtabilirsiniz. Böylece müşterilerinizle aranızda farklı bir bağ oluşur ve sizi unutmazlar. Dikkat çekici çıkartma baskılar birlikte, promosyonlarınızı duyuracağınız, indirimlerinizden haberdar edeceğiniz veya ürünlerinizi tanıtacağınız etiketleri de izin verilen alanlara yapıştırarak insanlara ulaştırabilirsiniz. Online reklam siparişinizin adedini belirlerken, etiketlerin hızlıca tüketildiğini unutmayın. Etiketler insanların ilgisini daha çabuk çektiği için, daha çabuk bitebilirler.


Özel bir işlemden geçerek hazırlanan etiketler, yeni nesil reklamcılık anlayışıyla basılıyor. Tek tarafı tasarımlı, tek tarafı da yapışkan özelliği taşıyan etiketler için doğru adres. Aynı zamanda geleneksel reklam kurallarını da her zaman koruyor ve yeni teknolojilerle, klasik metotları bir araya getiriyor.


Online Etiket/Sticker Bastırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler


Öncelikle sipariş vermek istediğiniz etiket/sticker baskınızın çeşidini belirleyin. Kuşe etiket/sticker, opak etiket/sticker ve şeffaf etiket/sticker çeşitlerinden istediğinizi seçtiğinize emin olun.


Tasarım yaparken, etiketlerinizin üzerinde yer alacak her detayı dikkatlice inceleyip, mutlaka son kontrolden geçirin. Gözden kaçan ufak bir ayrıntı, etiketleri kullanmanıza engel olabilir.


Etiketinizin kullanım amacını düşünerek boyut seçmelisiniz. Eğer müşterilerinize hediye olarak etiket bastırıyorsanız çok büyük olmamasına özen gösterin. Bir alana, duyuru amacıyla asacaksanız daha büyük boyutları tercih edebilirsiniz.

Etiketlerin üzerinde iletişim bilgilerinizin yer almasına özen gösterin.


Etiket Baskı Nedir?


Adalar etiket baskı folyo kâğıda baskılanan, arka kısmında yapışkanı olan kağıtlardır. Genellikle firmaya ait bilgiler barındıran bu etiketleri aynı zamanda iletişim bilgilerinde yer aldığı reklam aracı olarak nitelendirebiliriz. Birçok üründe etiket baskı kullanılması zorunludur. Gıda sektöründe, giyim sektörüne, kimyasal ürünler üzerine ve birçok alanda kullanılırlar. Çoğu firma ise reklam nitelikli olarak etiket baskı yaptırabilirler. Ürünlerin üretildiği tarih ve bilgilerin yer aldığı markanın iletişim bilgilerinin bulunduğu yapışkanlı ve baskılı bu ürünler birçok çeşidi ve farklı alanlarda kullanımı mevcuttur. Reklam için üretilenler de üretim tarihleri ve firma adı gibi birçok bilgi bulunur. Çoğu alanda kullanılan bu etiketler farklı kategorilere ayrılırlar. Plastik bazlı, selüloz bazlı etiketler olarak farklı türleri bulunmaktadır.


Adalar Etiket / Sticker Ürünleri Hakkında


Adalar Etiket / Stickerlar diğer adıyla kendinden yapışkanlı çıkartmalar kişiler, butik işletmeler ya da kurumlar tarafından tarafından kullanılan baskılı metaryellerdir. Etiket / Stickerlar sattığınız üretimini yaptığınız ürünün türünü, adetini ve fiyatının göstermenin yanı sıra ve marka bilinirliğinizi artırmayı sağlayan baskılı yapışkanlı kağıt metaryellerdir. Baskı butik işletmelerin mum / candle etiketi, kavanoz / şişe etiketleri gibi ihtiyaçlarına karşılık verdiği gibi büyük işletmelerin zeyninyağı etiketi, reçel kavanoz etiketi gibi ihtiyaçlarına çözüm sağlamaktadır. Dijital Baskı'da etiket ihtiyaçlarınız için pratik fiyat hesaplaması, online tasarım ve ücretsiz kargo, acil moto kurye teslimarlarıyla siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet sunur. İhityacın olan etiketleri online tasarla veya yükle gerisini dijitalbaskı'ya bırak! Yapışkanlı kağıtların kapına gelsin.


İstanbul Adalar'da Etiket Baskı Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler.


  • Adalar Etiket Baskı

  • Burgazada Etiket Baskı

  • Heybeliada Etiket Baskı

  • Kınalıada Etiket Baskı

  • Büyükada Etiket Baskı

  • Maden Etiket Baskı

  • Nizam Etiket Baskı